Lista ocen Nissan Serena I 2.3 D 75KM 55kW 1995-1999 (9) - Silnik

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek Szadkowski (szadkowski@o2.pl)
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
Silnikowi brakuje elastyczności. Absolutnie zbyt mały moment obrotowy w stisunku do masy, dodatkowo napęd na tylne koła zawsze troszkę tej mocy odbiera. Efektem jest konieczność częstej redukcji biegów pod górki, jazda z przyczepą (około 600 kg) to żenada. Prędkość przelotowa oscyluje wokół 90-100 km/h, powyżej robi się strasznie głośno i nieprzyjemnie. Z obciążeniem optymalnie 80-90 km/h. Silnik ma podwójne paski co skutkuje ciężkim...
~Konrad Z.
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
pracuje głośno, ale jest bardzo elastyczny, zastanawia mnie niska temperatuna pracy silnika, na autostradzie wskazówka podnosi się wyżej dopiero po przejehaniu dłuższego odcinka droki z prędkości 140/150km/h. Może jest to kwestia doboru termostatu, ponieważ auto jest sprowadzone z Francji
~slawek bydgoszcz chciałbym po gadac gg 4151805
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
ogolnie śilnik nie jest zły ma tak zwanego muła ale można go podrajcowac na początku na 4 biegu mogłem ośiągnąc 95 na godz po regulaci 115 maksymalnie na liczniku na 5 biegu pokazuje mi 125 ale niewiem czy to niejest wina skrzyni bo mam od wanety
~e_team@poczta.onet.pl
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
ciepły, na półsyntetyku pracuje cicho i bez telepania ale głośne, sapiące paski, jak na taką pojemność to muł ale idzie bez większej różnicy czy auto jest z dwiema czy z ośmioma osobami
~jędruś
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
grzechotnik,minimalne zużycie paliwa 8,3l wycieki oleju,kiepska dynamika,duża awaryjność
~PAWEL71
MOZE BYC ALE TURBO BY SIE PRZYDALO PODOBNO ISTNIEJE
~Czechu35
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
Troche głośny i słaby.Przydałaby się dopałka
~Juras 46
Ten diesel to muzyka.
~Waldek
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
lekki mułek ale w trasę idealny