Lista ocen Nissan Sunny B12 (60) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Th_omas@wp.pl
Hatchback 1.7 D 54KM 40kW
jakoś nie miałem wiekszych problemów - tłumik, łożysko (jedno-prawy przód!) i juz pod koniec użytkowania zaczynał nawalać jeden wtrysk (facet który go kupił powiedział że był tylko przepchany) - zimą sąsiedzi nie potrafili odpalić dużo młodszego lublina, starego kadeta kombi - ja paliłem z uśmiechem ze pierwszym razem...;p
~Seba
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
kupiłem go z wlaniętą uszczelką pod głowicą przy wymianie od razu zakupiłem zestaw naprawczy i to wszystko co do silnika ponad rok i narazie cisza:), lewy przegub się odzywa już od około 10 miechów nowy 150 zł, wymieniłem jeszcze przewody paliwowe po polskiej zimie z solą orginalne z mosiądzu poddały się
~Czarek
Sedan 1.3 LX 60KM 44kW
Super ale z wiekiem trzeba sie liczyć z usterkami. U mnie uszkodził się podnośnik szyby od kierowcy. Suwak temperatury zacina się. Awaria nawiewu (uszkodzenie płytki prędkości). Rdza zżera progi, tylną klapę i tylni błotnik.
~duczekzabrze
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
czasami nie świeci przednia prawa lampa ,a mianowicie nie chce działać swiatło drogowe(mijania normalnie działa) podchodze klupne i dalej działa szkoda ze karoseria nie jest ocynkowana bo te auta by jeździły w milionach km
~wujekpaweł
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Nic się nie psuję z drobiazgów - ani klima ani czujnik deszczu ani czujniki abs. Bo żadnej z tych rzeczy samochód nie posiada - dobrze pomyślane! Zupełnie jak w Volkswagenach ale nissan był szybszy o 20 lat w tym zamyśle :)
~Darek
Kombi 1.7 D 54KM 40kW
Pompka spryskiwacza.(moja wina-zamarzła woda).Przełamane kabelki świateł w wiązce w klapie tylnej przy zawiaśie.Regulacja lusterka-zamarzla woda i rozsadziło.Może coś jeszcze,ale nie pamiętam.W stosunku do wieku ocena 5.
~smk@fornet.com.pl
Coupe 1.6 i 73KM 54kW
Z pierdułek nie psuło mi się nic poza awarią alternatora - okazało się że styki w złączce kabli zaśniedziały - tak to spokojnie. I cały czas mi coś trzeszczy w tylnej klapie - nie mogę zlokalizować co, ale się za to wezmę.
~silnik@promail.pl
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Wiek robi swoje - ale kto by pomyślał, że przepali się wirnik alternatora... Nowy 1500 PLN, na szrocie nikt nie pojęcia co to jest ;) a w sklepie mogą sprzedać taki, co ładuje na 24V (przynajmniej w Poznaniu...)
~Marcin
Hatchback 1.4 LX 75KM 55kW
Samochód kupiłem od kobiety, która nie zwracał uwagi na szczegóły, więc był trochę zapuszczony. Jeśli już trzeba coś wymienić (oryginalne części) spokój min 5 lat
~kiero@awf.gda.pl
Sedan 1.6 i 4x4 73KM 54kW
Jest to auto prawie pełnoletnie i drobiazgów jest dużo. Głownie świsty powietrza, pęknięcia, usuwanie nieczystości po poprzenich włascicielach kochających naklejki.