Lista ocen Nissan Sunny B12 (52) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~smk@fornet.com.pl
Coupe 1.6 i 73KM 54kW
Za tą cenę można znaleźć mniej kosztowne w eksploatacji auto z tańszymi częściami, jednak będziesz wtedy kolejną osobą jeźdzącą takim samochodem jak wszyscy. Sunny Coupe jest autem żadkim i nietypowym -jeśli chcesz sie wyróżniać posiadając nawet stary samochód a przy tym czerpać dużą przyjemność ze sportowej jazdy kup Sunny Coupe B12
~apulek
Sedan 1.4 LX 75KM 55kW
samochodzik wizualnie nieciekawy,ale jeśli szukacie niezawodnego przyjaciela to bezwzględnie wart polecenia.Mój pojazd przekręcił ze mną przez 7 lat 130000,nigdy nie prosząc o więcej troski niż to niezbędne.Niestety ciężko będzie Wam znależć egzemplarz bez rdzy, ona lubi suuny jak mało co.
~zax99@o2.pl
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
Auto kupiłem za 3000 złotych. W stanie gotowym do jazdy i nie wymagającym inwestycji przez kolejny rok. Dla własnego spokoju zmieniłem olej, filtr, oraz gumy w zawieszeniu. Zdecydowanie polecam to auto młodemu kierowcy.
~duczekzabrze
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Auto kupisz w przystepnej cenie,cześci? oryginalne są nieznacznie droższe od zamienników..wole oryginał Nie żaluje zakupu nissana i przyszli właściciele Nissana też będą zadowoleni.
~Seba
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
po prostu rewelacja - ciężko kupić tak dobry pojazd za 200 euro + 1700 zł LPG BRC, pracuję w innym mieście i dojeżdżam 54 km dziennie w dwie osoby wychodzi już taniej niż busem:)
~krisk
Hatchback 1.7 D 54KM 40kW
auto było kupione jako 2 letnie i po 14 latach może bym dostał 3500zł, może....więc go już nie sprzedam i bede nim jeżdził dopoki bedzie wstanie, bo szkoda mi go.
~kiero@awf.gda.pl
Sedan 1.6 i 4x4 73KM 54kW
Za tę cenę kupujesz unikatowe auto, któych jest coraz mniej. Za swój zapłaciłem ok 5000 zł w 2001 r. + 1400 na przerejestrowanie, wymianę przegubów i naprawę przepływomierza powietrza.
~Zbigniew 76
Hatchback 1.6 GTI 16V 110KM 81kW
Kupiłem egzemplarz trochę poobcierany i powgniatany z pół ceny, ale wykończenie w środku było perfekcyjne (wersja produkowana w japoni)
~silent_freak
Coupe 1.6 i 73KM 54kW
1500 zł za samochód przy którym gubisz telefon do mechanika, i zauważasz to dopiero w trakcie użytkowania następnego samochodu- czy to wygórowana cena??
~moje_allegro1985@o2.pl
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
taniocha kupiłem za 1000 zł i dołożyłem 600. pali jeżdzi i bedzie jeżdził... za niecałe 2000 zł znajdz mi inne tak niezawodne i dobre auto?