Lista ocen Nissan Sunny B12 (59) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciejka
Coupe 1.6 GTI 16V 110KM 81kW
Jezlie termostat utrzymuje temperature na polowe skali wskaznika na desce to wewnatrz przy wlaczonym ogrzewaniu na max jest bardzo goraco! Ogrzewanie super, wentylacja OK chociaz przydalby sie filtr p.pylkowy ale w modelu N13 z ´88 nie stosowano takich filtrow jeszcze. uchylane tylne szyby w wersji 3D - w miescie super sprawa, otwiera sie z bagaznika podnoszac klape do gory.
~smk@fornet.com.pl
Coupe 1.6 i 73KM 54kW
Nie wiem jak będzie latem ale zimą bardzo szybko wnętrze się ogrzewało i było ciepło. Był problem natomiast z wentylacja wnętrza - zimą co dzień miałem szron... od środka na szybach - okazało się że wentylacje miałem nastawioną na recyrkulację powietrza we wnętrzu a nie na pobieranie powietrza z zewnątrz - po przestawieniu dzwigni było bezproblemowo.
~mar
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
u 47 sek w autku zima mam cieplo.i to nie znaczy ze sie jakos przesadnie grzeje.a latem jak sobie dnuchawe na twaz wlacze to niby klima.w mescie nie polecam bo mozna sobie spalinami z auta przed mani dmuchnac...
~srooba@gazeta.pl
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
nawet przy duzym mrozie, po kilku minutach w samochodzie zaczyna sie robic cieplo, w lato tez mozna czuc sie w miare komfortowo, nawiewow jest kilka i latwo nimi sterowac przeplyw powietrza
~zax99@o2.pl
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
Wentylację zapewnia szyberdach i zamontowany w nim nawiew! To jakaś rzadkość, ale oryginalne. Zasilane solarem. Natomiast zimą jest już ciepło po ledwo 2-3 kilometrach.
~kiero@awf.gda.pl
Sedan 1.6 i 4x4 73KM 54kW
Dobra dmuchawa - w lecie rekompensuje brak klimy. W zimie po 5 minutach od uruchomienia silnika wewnątrz jest już ciepłe i maksymalne ustawienie dmuchawy sciąga szron z szyb.
~damian
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
w zimie jest dobrze, w lecie w moim egzemplarzu jest okrutnie goraco, zastanawiam sie nad przyciemnieniem szyb, bo klimatyzacja nie wiem czy istnieje.
~wojciu
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Wnętrze nawet w największe mrozy nagrzewa się w kilka minut. Czasami aż trzeba się rozebrać. Z wentylacją jest nie gorzej.
~domciatko@wp.pl
Coupe 1.6 GTI 16V 110KM 81kW
szyby praktycznie nie paruja, u mnie jedynie tylne ogrzewanie nie dziala w calosci...
~Alan (Chocianów)
Hatchback 1.6 i 12V 90KM 66kW
Jak na auto bez klimy jest super, nawiew super sobie radzi nawet w gorące dni, ogrzewa też szybko