Lista ocen Nissan Sunny B12 (59) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kiero@awf.gda.pl
Sedan 1.6 i 4x4 73KM 54kW
Na ten przebieg to świsty wiatru są codziennością (szyberdach). Zawieszenie dość mocno przenosi hałas nierówności do wewnątrz. Z tyłu słychać szum opon, gdy się jedzie w deszczu. W pogodny dzień na trasie do 100 km/h (do 3000 obr/min) podróż to poezja - cicho i komfortowo.
~smk@fornet.com.pl
Coupe 1.6 i 73KM 54kW
Tragedia wyje i buczy jak opętany - fajnie jak ktoś chce sobie poszaleć - ale na dłuższe trasy polecam korki do uszu. powyżej 140km/h (a jedzie sporo więcej) radio można wyłączyć. Wspomnę tylko że wymieniłem układ wydechowy cały na nowy i to nie na sportowy.
~kmpsp@serv.straz.tarman.pl
Hatchback 1.7 D 54KM 40kW
dochodzą odgłosy pracy silnika, i podwozia . po przekroczeniu pewnej prędkości dochodzi odgłos opływającego pojazd powietrza .Wszystkie odgłosy nie są zbyt dokuczliwe i pozwalają na prowadzenie normalnej korespondencji w pojaździe czy też słuchanie radia.
~Seba
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
wiadomo że auto z ´89 nie ma się co porównywać do nowych w tej klasie dla mnie jest co najmniej dobrze bo lubię słyszeć silnik:) przy ok 90 km/h bardziej słychać opony (zależne od rodzaju asfaltu)
~piotryd@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 LX 75KM 55kW
to była raczej słaba strona tego samochody - szumy z trakcji szczególnie dokuczliwe przy jeździe po mokrym asfalcie - silnik wyciszony wzorowo, na wolnych obrotach nie słychać wcale silnika!
~Użytkownik samochodu od 21 lat.
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Do 80 km/h silnika wogóle nie słychać.Chyba że przyjemny i cichy pomrók.Powyżej 100 km/h silnik już trochę słychać.Przy prędkościach 130-150 km/h jest bardzo głośno.
~Darek
Kombi 1.7 D 54KM 40kW
Stary diesel.Ale lepiej słyszeć silnik,niż nasłuchiwać czy nie zgasł,jak w tych nowoczesnych bzykach.No i nie zaśniesz w trasie.Dużo zależy od łożysk i ogólnie zawieszenia.
~domciatko@wp.pl
Coupe 1.6 GTI 16V 110KM 81kW
wiadomo auto z tym silnikiem i u mnie dodatkowo sportowy wydech troszke halasu robi;) ale mam dobry sprzet audio wiec jest halas zagluszam innym halasem;)
~maciejka
Coupe 1.6 GTI 16V 110KM 81kW
no powyzej 120km/h robi sie lekuchno glosno... silnik jest 16V wiec jest lekko glosniejszy niz takie 8V. Mogloby byc ciszej dlatego tylko 4.
~wojciu
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Do 100 km/h można swobodnie rozmawiać. Powyżej hałas staje się dokuczliwy, ale tak czy inaczej rzadko przekraczam tę granicę.