Ocena kierowcy - Nissan Sunny B13 Hatchback

monio, 15 lat temu
Silnik 1.4 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 1991
Nissan Sunny B13 Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW 1990-1994 - Oceń swoje auto
Silnik : Rewelka 400000 i żadnych wycieków!!!!!!!!!!!
Rewelacja, za cenę 5 tys zł nic lepszego 3 lata temu bym nie kupił. Oczywiście były golfy 2 ale ich stan i wysłużenie to jest koszmar. Gdy go kupiłem to miał 290 tys km- i to było tochę dla mnie podejrzane czy czasem nie za mało. Ale jak patrze na właściecieli Vw i innych aut co mają 15 lat i 140 tys km przebiegu to śmiech mnie ogarnia- jak można być tak naiwnym!!!!!!!! Naprawiać w tym aucie za duzo nie trzeba bo nic si,ę nie psuje. Jeśli chodzi o spalanie to napisałem 8 litrów w każdej kategorii. Ja na zbiorniku 32 litrowym gazu robię zawsze 420 km. Nie ważne czy jadę w trasie 80 czy 140 km/h czy tłukę się po mieście zawsze wychodzi te 8 litrów gazu- REWELKA
Silnik bardzo dobry, zero wycieków!!!! Taki przebieg i na misce olejowej i innych elementach jedynie rdzawy nalot.
Czasami problemy z wrzuceniem wstecznego, trzeba się przyzwyczaić. To auto ma przecierz 18 lat!!!!!
Naprawdę w zakrętach prowadzi się bardzo dobrze. Zawieszenie jest może trochę za twarde bo strasznie trzesie na dziurach.
ok, siedzi się nisko, ale to nie przeszkadza żeby wszystko widzieć.
Jak to przy autach japońskich z lat 90 tych,
Tutaj jedynie przeciętnie szczególnie zimą auto trudno się nagrzewwa. Ale można wytrzymać szczegónie jeżeli auto nie jest po to żeby w nim wypoczywać.
Z przodu ok, z tyłu trochę gorzej- mało miejsca na nogi, utrudnione wejscie na tylną kanapę ( niskie nadwozie wersja 3 drzwiowa. Ale i tak większość kilometrów pokonuję sam
To zależy trochę od opon, od stanu uszczelek w drzwaich. Silnik jest słyszalny ale nie przeszkadza.
No można kupić coś młodszego za tę cenę ale czy będzie to lepsza oferta??
Nic się nie psuje a ma już ponad 400000 km przebiegu. Wymieniać olej, świece, filtry, ewentuanie jakiej końcówki drążków albo końcówki stabilizator i się jeżdzi dalej. Silnik bezobsługowy- łańcuch rozrządu. Rzadnych wycieków, żadnej elektoroniki!!!!!!!!
Nic, przez te 80 tys km które sam pokonałem nie zawiódł mnie nigdy. Byłem nim prawie w całej Polsce, na Słowacji i nie b ylo problemu. A dodam jeszcze że jestem 6 włascicielem!!!!!!!!!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 16V 75KM 55kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Nissan Sunny B13 Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW