Oceny Nissan Sunny B13 Kombi

Oceny Nissan Sunny B13 Kombi – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan Sunny B13 Kombi

~kujawowicz
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
polecam ten samochod naprawde warto go kupic jest niezawodny zawieszenie jest wspaniale czasami sobie mysle ze brakuje mu napedu na 4 kola wtedy by pokazal nie jednej terenowce :) super samochód naprawde
~zima
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Całokształt. Fajne autko. Jak dla mnie trochę za duże szyby. Dzięki temu jakie są jest ekstra widoczność. Ale czułem się "nagi" w nim;) Silnik pojedzie na wszystkim! Zrobiłem dwa razy eksperyment. Raz na oleju rzepakowym, a raz na czerwońce. Pójdzie na wszystkim. Ale zawsze lałem mega drogą ON! Co 15k wymieniałem mu wszystkie filtry. Podczas remontu zaskoczył mnie swoja pakownością.
~Paweł
Kombi 2.0 GTI 16V 143KM 105kW
Auto jest rewelacyjne. Potrzebowałem czegoś większego, bo woże kartony z rowerkami, myslałem nad wieloma autami a tu trafił sie sunny. Jest od troche podwyższony od standardowego sedana, a przez to pojemny jak na takie gabaryty. Dla mnie rewelacja. Ciągle pracuje, nie ma czasu nawet go dokładnie pooglądać, czy coć się nadaje do wymiany, ale zawieszenie silnik sa ok!
~Bogdan
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Idealne auto na miasto - łatwo zaparkować nie tylko z powodu gabarytów i widoczności, ale odmiana KOMBI jest wyjątkowo wysoko zawieszona (porównywałem z innymi). Auto idealne na wieś, można bez posiadania przyczepki wiele ładunku można przewieść i w wiele miejsc dojechać (poruszanie się po polnych drogach i łace nie przysparza porblemów).
~Leszek
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód łącznie z instalacją kosztował 12 tyś. Wyposażenie - pełna elektryka. Wygląd - lepiej wewnątrz. Porównując do Golfa II, którego miałem poprzednio to różnica w cenie odzwierciedla stan faktyczny (sprzedałem go za 4,5 tyś - za tanio :-) i to jeszcze z instalacją LPG). Golf barał olej jak szalony w nissanie jak wlałem pod kreseczkę tak jest nadal.
~Przem127
Kombi 1.6 16V 90KM 66kW
W tej grupie cenowej i wiekowej to napewno samochód wart polecenia. Jeśli tylko zadbac o karoserię na najstarszych egzmplarzach zdarzaja się ZACZĄTKI korozji) i w miar regularnie serwisować samochód będzie służył wiecznie. Opinia znajomych mechaników z serwisu Nissana - "silnik wytrzyma min. 500 tys km, potem można zrobić mały remont, bo reszta wytrzyma drugie tyle" zdaje si nie bć na wyrost. Pod maska jest napisane MADE IN JAPAN i to naprawdę...
Dziennik kosztów dla Nissan Sunny B13 Kombi
8,3
~PEAR SUNNY 2.0 DLX (Kombi)
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
daje 4 bo troszeczke silnik zasłaby i w 4 5 os to robi sie straszny mół, autko dla małej rodziny w sam raz, da sie w nim spać (kombi), rdza juz zaczyna robote ale nissan daje 12 lat gwarancji na blachy i te 12 lat to prawda, potem - no cóż to jest Polska, to dzióry , sól zimą itd. normalne
~swra
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
ja to zlego slowa nie napisze na moj samochodzik . mimo ze sa mocniejsze cichsze silniki ten jest niezawodny i jezdzi na tym co do baku mu wleje sie . nie pobiera oleju czesci tanie
~czarny_tim
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Gdyby nie słabe hamulce i trochę fiksujące spalanie ocena byłaby najwyższa.
~johny71@wp.pl
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Dlaczego przestali go produkować, udane konstrukcje powinni powielać dalej
Nissan Sunny B13 Kombi