Oceny Nissan Sunny B13 Kombi 2.0 D 75KM 55kW 1991-1995

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Nissan Sunny B13 Kombi 2.0 D 75KM 55kW 1991-1995

~kujawowicz
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
polecam ten samochod naprawde warto go kupic jest niezawodny zawieszenie jest wspaniale czasami sobie mysle ze brakuje mu napedu na 4 kola wtedy by pokazal nie jednej terenowce :) super samochód naprawde
~zima
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Całokształt. Fajne autko. Jak dla mnie trochę za duże szyby. Dzięki temu jakie są jest ekstra widoczność. Ale czułem się "nagi" w nim;) Silnik pojedzie na wszystkim! Zrobiłem dwa razy eksperyment. Raz na oleju rzepakowym, a raz na czerwońce. Pójdzie na wszystkim. Ale zawsze lałem mega drogą ON! Co 15k wymieniałem mu wszystkie filtry. Podczas remontu zaskoczył mnie swoja pakownością.
~Bogdan
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Idealne auto na miasto - łatwo zaparkować nie tylko z powodu gabarytów i widoczności, ale odmiana KOMBI jest wyjątkowo wysoko zawieszona (porównywałem z innymi). Auto idealne na wieś, można bez posiadania przyczepki wiele ładunku można przewieść i w wiele miejsc dojechać (poruszanie się po polnych drogach i łace nie przysparza porblemów).
~PEAR SUNNY 2.0 DLX (Kombi)
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
daje 4 bo troszeczke silnik zasłaby i w 4 5 os to robi sie straszny mół, autko dla małej rodziny w sam raz, da sie w nim spać (kombi), rdza juz zaczyna robote ale nissan daje 12 lat gwarancji na blachy i te 12 lat to prawda, potem - no cóż to jest Polska, to dzióry , sól zimą itd. normalne
~swra
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
ja to zlego slowa nie napisze na moj samochodzik . mimo ze sa mocniejsze cichsze silniki ten jest niezawodny i jezdzi na tym co do baku mu wleje sie . nie pobiera oleju czesci tanie
~czarny_tim
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Gdyby nie słabe hamulce i trochę fiksujące spalanie ocena byłaby najwyższa.

Usterki Nissan Sunny B13

Nissan Sunny B13 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~johny71@wp.pl
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Dlaczego przestali go produkować, udane konstrukcje powinni powielać dalej
2,7
~Mariusz
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
szczeże odradzam ten samochód. jwst wiele innych lepszych pojazdów. nigdy bym go nie kupił poraz drugi. nigdy!
~Grzesiek gzt@tlen.pl
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Mimo drobnych spraw- gorąco polecam- kombi Y10 oczywiście!
~stani1961@web.de
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Ogolnie mozna powiedziec,ze jest to dobry samochod na nasze warunki drogowe.Malo pali,mozna do niego dosc duzo zaladowac,a i zuzycie paliwa przy ciagnietej przyczepie jest tez ok.
Nissan Sunny B13 Kombi