Lista ocen Nissan Sunny B13 (31)

~Przem127
Kombi 1.6 16V 90KM 66kW
W tej grupie cenowej i wiekowej to napewno samochód wart polecenia. Jeśli tylko zadbac o karoserię na najstarszych egzmplarzach zdarzaja się ZACZĄTKI korozji) i w miar regularnie serwisować samochód będzie służył wiecznie. Opinia znajomych mechaników z serwisu Nissana - "silnik wytrzyma min. 500 tys km, potem można zrobić mały remont, bo reszta wytrzyma drugie tyle" zdaje si nie bć na wyrost. Pod maska jest napisane MADE IN JAPAN i to naprawdę...
~stainless
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Auto może się podobać, jest dość rzadkie na naszych drogach i ma swój styl. Jazda jest czystą przyjemnością (może poza twardym zwieszeniem). Polecam ten model wszystkim, którzy szukaja niezawodnego samochodu za rozsądne pieniądze. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na stan samochodu, ponieważ części (szczególnie elementy układu jezdnego) do najtańszych nie należą.
~Błażej
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
przez 10 lat urzytkowania i po przejechaniu 170 tys km moge smialo stwierdzic ze japonska technologia juz od dawna przewyzsza wszystkie kraje.
~Jarecki dejar@orange.pl
Van 1.6 16V 90KM 66kW
silnik pracuje rowno i cicho choc od kiedy zalozylem mu gaz zdarza sie ze spadaja mu obroty. Przy predkosci 50kmh wrzucasz 5 i ato bez problemu sie rozpedza bez zadnego dlawienia sie jak to zauwazylem w innych autach. (Silnik)
~Qbiack
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Samochod idealny dla kogos z malym funduszem, ale ceniącym niezawodność i komfort. W tej klasie nie ma lepszego, Gorąco polecam!!
~milkiway
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Ogólnie nie zamieniłbym na żadne inne współczuję tym cudakom co to ostatni grosz wyda by mieć nówkę Tico, Matiza i tym podobne mój stary, ale jaki komfort
~bioly2104@interia.pl
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
bez żadnych zażutów lecz ma troche delikatne zawieszenie jak na polskie drogi i po wielkich polskich nierównościach te amortyzatory wytrzymają połowe krucej
~Alan
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Wiadomo że to nie nowe auto z salonu,ale wole je niż np.Seicento lub Pande czy coś z takich wynalazków:).Mam w nim wspomaganie elektyke w drzwiach przód, tył, el.szyberdach, reg.kolumne kier.,centralny zamek.
~bzyku888
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
autko naprawde godne polecenie!!Brak poważnych usterek i wygoda jazde dają naprawde fajny samochód za niedużą kase;]
Dziennik kosztów dla Nissan Sunny B13
6,6
7,3
9,2
~mike403@o2.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Za symboliczne pieniadze niemal doskonały samochód pod kątem niezawodności. Jeżeli komuś nie zależy na prestiżu to świetny wybór, znacznie trwalszy od niemieckiej konkurencji tej klasy i z tego okresu. Już 1.4 przyjemnie ciągnie, do zabawy polecam świetne GTI 2.0