Oceny Nissan Sunny B13 Sedan 1.4 16V 75KM 55kW 1990-1995

Nissan Sunny B13 Sedan 1.4 16V 75KM 55kW 1990-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Sunny B13 Sedan 1.4 16V 75KM 55kW 1990-1995

~adi_w286
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Nie licząc rdzy, co pokazuje się tu i ówdzie, to jest dobrze. Silnik, skrzynia biegów - to elementy nie do zdarcia, zawieszenie daje radę na dziurach, choć przenosi drgania na kierownice. Ogólnie kupiłem go jako 17 latka i prawie nic przy nim nie robiłem. Eksploatacja, wymiany niezbędne części co po prostu się zużywają. Robiona tylko blacharka i jakieś tam pierdółki. Auto służy i nie zawodzi, choć najbardziej mi tu brak wspomagania kierownicy.
~Mariusz
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Samochód kupiłem z dnia na dzień. Zupełnie mi się nie podobał ale znajoma akurat sprzedawała więc wiedziałem że fura jest z pewnej ręki. Poza 2 małymi ogniskami rdzy nie ma się do czego przyczepić. Następna fura to nie będzie sunny (zbyt ubogie wyposażenie) ale na pewno coś japońskiego. Myślę jednak że nie prędko zmienię samochód bo ten się nie psuje i jeździ nim się bardzo dobrze.
~Woody
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Sunny to samochód, któremu trudno cokolwiek zarzucić, może poza słabym wyposażeniem w podstawowych wersjach. Mimo, że ma już 16 lat, prowadzi się świetnie i wiem, że jeszcze długo pojeździ. Do tego bardzo ładnie się prezentuje (choć to sprawa gustu), ale trudno mu zarzucić cokolwiek. Na pewno nie jest to taki wiochcar jak BMW, czy golf
~vasquez1979@wp.pl
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Autko niezawodne, dosyć trwałe i nieźle wykonane - w końcu było produkowane w Japonii. Jeżeli wymienia się wszystko na czas (nie oszczędzałem na olej i części dobrych marek) to naprawdę się potrafi odwdzięczyć długą i bezawaryjną eksploatacją. Samochód pomimo swoich rozmiarów (wersja 3-drzwiowa) jest nawet pojemne, po złożeniu tylnej kanapy można przewieźć dużą ilość bagażu.
~sunny_obywatel_swiata
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Za takie pieniadze dostajemy auto, ktore potrafi przejechac wiele kilometrow bez zadnej awarii. Jest bardzo proste i nie wyrywa sie na nie dziewczyn jak w tuningowanych oplach czy volkswagenach ale jest wdzieczne.
~daniello
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
przy zakupie sunnego najwazniejsza rzecz na jaką trzeba zwrócic uwage jest stan blachy jesli nie ma ognisk korozji (takich duzych oczywiscie) to bedzie ok dodatkowo sylwetka sunnego sedana jest specyficzna - nisko siedząca dupa
Dziennik kosztów dla Nissan Sunny B13 Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
7,6
~r0b5oN
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Dobrze wykonane auto o dużej niezawodności. Nie jest szczególnie atrakcyjne wizualnie-nie ukradną:) Ogólnie rzecz biorąc można go nazwać autem "poprawnym politycznie". Może nie zachwyca szczególnie ale na pewno nie odrzuca. Jak ktoś szuka auta na pokaz to Sunny odpada. Ktoś kto szuka wdzięcznego auta będzie zadowolony. Polecam!
~marbelan@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Bardzo przyjazne auto, ekonomiczne, wygodne, pakowne, w sam raz dla 4-osobowej rodziny z dziećmi w wieku do... ok.12 lat (moje brzdące to 3 i 5 lat). NIEZAWODNE. Żona też lubi go prowadzić. Rozważamy zmianę na... młodszy. Polecam z czystym sumieniem.
~Agi furka@autograf.pl
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
To super wygodny samochód, świetnie trzyma sie drogi, bez trudu zalicza górskie serpentyny i jazde z łańcuchami. Nigdy nie zawiódł. Jedynie do wyprzedzania ze wzgl. na brak wtrysku musi mieś swoje obroty.
~agnieszka paz@rubikon.pl
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
jestem bardzo zadowolona z tego samochodu tylko niestety powiększyła mi się rodzina i jest on dla nas już za mały a poza tym z tyłu są za krótkie pasy żeby przypiąć fotelik dziecięcy ogólnie jest to bardzo sprytne autko szczególnie w trasie dobre przyspieszenie i bardzo niskie ( w moim modelu ) zawieszenie sprawia ,że jazda z dużą prędkością jest nie odczuwalna.
Nissan Sunny B13 Sedan