Oceny Nissan Sunny B13 Sedan

Nissan Sunny B13 Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Sunny B13 Sedan

~pan_bas
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Naprawdę bardzo fajne autko dla singla, pary lub rodziny z JEDNYM dzieckiem (ale to już na styk), dla innych zastosowań będzie za małe. Wygląd zewnętrzny wciąż aktualny i nie wyróżnia się negatywnie na tle współcześnie produkowanych samochodów. W prawdzie zaznaczyłem, że nie kupiłbym go ponownie, ale to głównie ze względu na wymogi co do pojemności - po prostu potrzebuję czegoś większego. Jeśli jednak sytuacja finansowa by pozwoliła, to z...
~adi_w286
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Nie licząc rdzy, co pokazuje się tu i ówdzie, to jest dobrze. Silnik, skrzynia biegów - to elementy nie do zdarcia, zawieszenie daje radę na dziurach, choć przenosi drgania na kierownice. Ogólnie kupiłem go jako 17 latka i prawie nic przy nim nie robiłem. Eksploatacja, wymiany niezbędne części co po prostu się zużywają. Robiona tylko blacharka i jakieś tam pierdółki. Auto służy i nie zawodzi, choć najbardziej mi tu brak wspomagania kierownicy.
~Mariusz
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Samochód kupiłem z dnia na dzień. Zupełnie mi się nie podobał ale znajoma akurat sprzedawała więc wiedziałem że fura jest z pewnej ręki. Poza 2 małymi ogniskami rdzy nie ma się do czego przyczepić. Następna fura to nie będzie sunny (zbyt ubogie wyposażenie) ale na pewno coś japońskiego. Myślę jednak że nie prędko zmienię samochód bo ten się nie psuje i jeździ nim się bardzo dobrze.
~Woody
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Sunny to samochód, któremu trudno cokolwiek zarzucić, może poza słabym wyposażeniem w podstawowych wersjach. Mimo, że ma już 16 lat, prowadzi się świetnie i wiem, że jeszcze długo pojeździ. Do tego bardzo ładnie się prezentuje (choć to sprawa gustu), ale trudno mu zarzucić cokolwiek. Na pewno nie jest to taki wiochcar jak BMW, czy golf
~marbo17@op.pl
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
Autko super.Pali ok.6,5 benzyny w mieście.Jazda na trasie daje dużo frajdy dzięki zawieszeniu wielowahaczowym i jest ekonomiczna (można zejść poniżej 5,5 litra na 100km. Bardzo trwały i nieawaryjny jak na nasze drogi. Kupiłem jak miał przebieg 100tyś km,teraz ma 240tyś.
~vasquez1979@wp.pl
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Autko niezawodne, dosyć trwałe i nieźle wykonane - w końcu było produkowane w Japonii. Jeżeli wymienia się wszystko na czas (nie oszczędzałem na olej i części dobrych marek) to naprawdę się potrafi odwdzięczyć długą i bezawaryjną eksploatacją. Samochód pomimo swoich rozmiarów (wersja 3-drzwiowa) jest nawet pojemne, po złożeniu tylnej kanapy można przewieźć dużą ilość bagażu.

Usterki Nissan Sunny B13

Nissan Sunny B13 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ania
Sedan 1.4 55KM 40kW
jestem w pełni usatysfakcjonowana tym samochodem,wiele osób odradzało mi kupienie tej marki nissan,na szczęście ich nie posłuchałam,bardzo dobrze jeżdzi ,przespieszenie na drodze też ma dobre,bezawaryjne autko
~sunny_obywatel_swiata
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Za takie pieniadze dostajemy auto, ktore potrafi przejechac wiele kilometrow bez zadnej awarii. Jest bardzo proste i nie wyrywa sie na nie dziewczyn jak w tuningowanych oplach czy volkswagenach ale jest wdzieczne.
4,1
~tom s.
Sedan 1.4 55KM 40kW
auto trwałe, niezawodne, w miarę proste (ale nie toporne), precyzyjnie zmontowane (nic nie skrzypi), wygodne, z motorem 1,4 niezbyt szybkie. jeśli nie spodziewasz się sportowych osiągów i przestrzeni jak w vanie to dostaniesz wiernego i wytrwałego konia roboczego. ja nie narzekam.
~ramol1977
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
jak na model robiony od ´91 prawie że rewelacja. wg mnie niemeckie "taborety" typu Golf z tego okresu, nie wspominając o francuzach czy włochach są kilka lat świetlnych za Nissanem i innymi japońcami
Nissan Sunny B13 Sedan