Oceny Nissan Sunny B13 Sedan 2.0 D 75KM 55kW 1990-1995

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Nissan Sunny B13 Sedan 2.0 D 75KM 55kW 1990-1995

~pan_bas
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Naprawdę bardzo fajne autko dla singla, pary lub rodziny z JEDNYM dzieckiem (ale to już na styk), dla innych zastosowań będzie za małe. Wygląd zewnętrzny wciąż aktualny i nie wyróżnia się negatywnie na tle współcześnie produkowanych samochodów. W prawdzie zaznaczyłem, że nie kupiłbym go ponownie, ale to głównie ze względu na wymogi co do pojemności - po prostu potrzebuję czegoś większego. Jeśli jednak sytuacja finansowa by pozwoliła, to z...
~sebastian_poczta@interia.pl
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Samochód wytrzymały mechanicznie, w miarę nowoczesne niezależne zawieszenie (przód kolumny resorujące, z tyłu wachacze wleczone), dobra jakość materiałów wykończeniowych, odporny na rdzę,w środku jest "ładnie"... Podsumowując bardzo przemyślana konstrukcja wolna od poważniejszych wad.
~RadostinDG - radujev@tlen.pl
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Rewelacyjne autko, super jeździ, świetnie sie prowadzi, wysoko siedzi, nie popularne u złodzieji, SUPER EKONOMICZNE - 4,5L/100 km!!! Po prostu szok! Voltki i Ople to szmelc w porównaniu! Polecam wszystkim!
2,9
~marcin
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
wszyscy mówili kup nissana a mechaników nie będziesz oglądał, a wcale tak nie było, bo co 4miesiące musiał tam zawitać, a dostępność części okropność, musiałem kupić koło prowadzące pasek zębaty to nawet serwis nie potrafił tego zrobić porządnie. moi koledzy też mieli podobne problemy tak więc nie jestem osamotniony w moich poglądach miałem go od 160000 do 245000
~Bodiniusz@gazeta.pl
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Samochodzik wymarzony. Jeżdżę nim 4 lata i pojeździłbym dalszych 6. Niestety teść mnie zmusił do sprzedaży (sprzedałem mu za grosze, a on tego nawet nie docenił). Teraz szukam podobnego, jednak nieco większego, czyli Primery. Najchętniej z tym samym silnikiem!
~semeniuk@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Doskonale ale jak na 12 latka. Moim zdaniem nissan jest właśnie wzorem klasy kompakt a nie golf. Ale zeby o tym wiedzieć to trzeba nim troche pojeździć jaj już nim troche przejechałem jakieś 140 tysięcy w 3 lata.
~misior1
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
bardzo dodze sie trzyma nawieszchni jak przyklejony zwrotny i niezawodny. zapala bez problemowo jak z salonu
~pawel s. - wroc.
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
swietne autko, mimo wieku wozi mnie dzielnie i co najwazniejsze ekonomicznie. mam nadzieje ze bezpiecznie :-)
~januszw@op.pl
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
całkiem niezłe autko ...mam go 7 lat , i nie widzę za podobne pieniądze co miałbym innego kupić ?!
~rybagość
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
rano troszke klekoce ale nawet -30 pali elegancko jesli chodzi o moc to szało nie ma typowe auto do przemieszcznia sie ale za wyścigówke robic nie może (Silnik)
Nissan Sunny B13 Sedan