Ocena kierowcy - Nissan Sunny B13 Sedan

marcin, 19 lat temu
Silnik 2.0 D 75KM 55kW
Rok produkcji 1992
Nissan Sunny B13 Sedan 2.0 D 75KM 55kW 1990-1995 - Oceń swoje auto
wszyscy mówili kup nissana a mechaników nie będziesz oglądał, a wcale tak nie było, bo co 4miesiące musiał tam zawitać, a dostępność części okropność, musiałem kupić koło prowadzące pasek zębaty to nawet serwis nie potrafił tego zrobić porządnie. moi koledzy też mieli podobne problemy tak więc nie jestem osamotniony w moich poglądach miałem go od 160000 do 245000
miałem go 2lata, spalanie ok6l,chodził tak cicho jak benzyna, a koledze jak traktor, może miałem fart
wsteczny, brawie brak, choc niekiedy odnajdywał się ale po wielu trudach
szkoda słów
może być
tak sobie są lepsze auta w tej klasie
rewelacja, bardzo ciepło ciepło kiedy potrzeba i zimno jak chcesz bez otwierania okien, choć pod koniec mojej przygody z autem dmuchawa przestała działać
bardzo małe auto w środku, nawet corsa większa i z tyłu i z przodu, ale ja byłem zadowolony bo zazwyczaj to ja go prowadziłem
jak wcześniej napisałem to był diesel, a cicho jak benzyna, tyko między 90a110km/h robiło się głośno, więc należało jeżdzić powyżej 110
średnio ok6l czy miasto czy trasa, naprawy pomimo że auto japońskie to bardzo częste
cena duża a jakość jakby made in china
ciągle coś w nim się z nim działo, jak nie układ chłodzenia, to jakieś sprężynki, przewodziki, bezpieczniki
wszyscy mówicie że nissany zawsze sprawne są a nie jest to prawdą, znam wiele przypadków przegrzanej uszczelki pod głowicą sam robiłem, alternator, rozrusznik, układ chłodzenia i jego elementy
Nissan Sunny B13 Sedan