Lista ocen Nissan Terrano I 3.0 i 4WD 148KM 109kW 1990-1993 (9)

~aro
Terenowy 3.0 i 4WD 148KM 109kW
polowałem na tą furkę i w końcu mi się udało... gdyby nie spalanie to auto idealne
3,7
~MAREK
Terenowy 3.0 i 4WD 148KM 109kW
W zasadzie jestem bardzo z niego zadowolony. Biorąc pod uwagę typ i wlk. silnika liczę się z jego "łakomstwem". Jako kaleka z dysfunkcją nóg bez problemów używam ręczn. sterowania, łatwe wsiadanie i wysiadanie. Napęd na 4 k. to rzecz nieoceniona zwł. zimą. Moc konstrukcji może sprostać złym drogom.
3,3
~<<>>
Terenowy 3.0 i 4WD 148KM 109kW
Auto doberze sie prowadzi lecz jest to zły samochód jeżeli chodzi o jazde po mieście . Ato wspaniale do ciągania lawet i ciężkich ładunków.Silnik bardzo wytrzymały. (Silnik)
2,6
~Archi
Terenowy 3.0 i 4WD 148KM 109kW
kupiłem go w 98r.,było to ostatni wedanie tzw.I,w skórze z motorem v6,jeżdzł bo jezdził lepiej kupic coś wiekszego z usa-wtedy jest frajda (Silnik)
4,1
~maJkel michalkakol1@wp.pl
Terenowy 3.0 i 4WD 148KM 109kW
Silnik rewelacja! Bardzo równo pracuje na benzynie, na gazie dopiero po regulacji chodzi równo. (Silnik)
3,8
~TONIO
Terenowy 3.0 i 4WD 148KM 109kW
glupia i nietypowa konstrukcja przedniego zawieszenia (Układ jezdny)
~Marcin starmann@n-s.pl
Terenowy 3.0 i 4WD 148KM 109kW
Komfortowy, bezpieczny i do tego prawdziwy samochód terenowy.
3,7
~Cezo
Terenowy 3.0 i 4WD 148KM 109kW
W terenie przy odpowiednich oponach super.Na trasie powyżej 120 km /h współczynnik opływowy pojazdu można porównać do kiosku z gazetami.
~m2
Terenowy 3.0 i 4WD 148KM 109kW
Najlepsza terenówka jakią miałam -niezawodna i w automacie ! (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )