Lista ocen Nissan Tiida (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Tu TIIDA jest rekordzistką jeśli chodzi o długość wnętrza. Siedzi się dość wysoko. Wygoda przednich foteli dobra a tylnych doskonała. Szukając nowego samochodu nie udało się znaleźć takiego który miałby tylną kanapę tak wygodną. MINUS za szerokość z przodu 138 cm dla porównania mój nowy Focus 148, szerokość tylnej kanapy 125 cm Focus132,5 cm. ale na nogi z przodu jest o 11 cm więcej niż w Fordzie.
~Marcin
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Genialnie. Ja mam 1,95m i po ustawieniu przedniego fotela pod siebie za sobą siadam bez problemów. Duuuużżżżoo przestrzeni - konkurencja (honda civic, ford focu, toyota corolla) - powinny sie uczyć. Bagażnik w sedanie ma 500l :) A nowy nissan Pulsar - jeszcze większy w środku. Bravo bravo Bravo
~krzysztof
Sedan 1.5 TD 105KM 77kW
OGROM dla pasażerów z tyłu(więcej niż auta o klasę większe)ale dość wąsko więc 2+2 to rozsądna ilość ludzi na pokładzie :)FOTEL kierowcy rególowany nawet na wysokość ,wchodzi się jak do vana(szeroko otwierane drzwi i wysoko bardzo wygodny fotel)Minus za regulację kierownicy tylko w jednej płaszczyźnie.
~Pomarańczka
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
jestem dużych gabarytów i siedzenie mam odsunięte do oporu i jeszcze za mną może usiąść taki sam człowiek jak ja. A jak zakierownicę posadziecie kobietę średniego wzrostu za fotelem kierowcy można użądzić niezłą zabawę taneczną ;)
~Dorota
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
To jest największy atut tego modelu. 4 osoby po 190 cm wzrostu wygodnie się tu usadowią. Jest duzo miejsca na długie nogi i duże stopy. Kabina jest wysoka, tak że nad głowami jest sporo miejsca. Bagażnik ma 500 litrów.
~mc
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
niezwykle dużo miejsca, co prawdopodobnie zaburza w pewnym zakresie proporcje całej bryły pojazdu i kwalifikuje go do kategorii "przysadzisty sedan". Zwracam również uwagę na fakt, że auto (sedan) posiada spory bgażnik - ok. 500 l.
~Tiida 1,8
Hatchback 1.8 i 125KM 92kW
Baaaardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu, ciekawy patent z bagażnikiem, który nie jest zbyt wielki – jeśli jedziemy w 2 osoby można przesunąć tylną kanapę aż o 25 cm i robi się przepastny.
~Markos
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Dużo miejsca z przodu jak iz tyłu dla 4-ch pasażerów,piąty może mieć kłopoty z pow.ukształtowania śr.sedziska jak i przeciętnej szerokości.Miejca z tyłu na nogi bardzo dużo-najlepszy w klasie.
~jack
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
To jest kompakt??? Z tyłu miejsca jak w skodzie Superb! Z przodu też genialnie. Chyba nie ma w tej klasie bardziej pakownego i przestronnego auta!
Dziennik kosztów dla Nissan Tiida
5,7
8,1
12,6
~przemek
Hatchback Facelifting 1.6 110KM 81kW
Ogromna jak na rozmiary zewnętrzne ilość miejsca w środku. Przesuwana tylna kanapa jest bardzo użyteczna. Z tyłu nawet wysokie osoby znajdą luz.