Dodaj swoją ocenę

Pokaż wersję z silnikiem:

Najnowsze oceny Nissan Tiida

~mamoń
Nissan Tiida I
mam poniżej 40 lat, ale kupowałem to auto dla rodziców, którzy maja ponad 60. dla nich ważna była pojemność wnętrza, wesoła jasna tapicerka, wysoka pozycja i olbrzymi komfort wsiadania. Razem ustaliliśmy, że silnik powinien mieć ponad 100KM i przy bardzo korzystnych warunkach zakupu (wyprzedaż rocznika, kredyt 50/50) tiida nie miała praktycznie konkurencji na rynku aut nowych,
~mad_mack@poczta.onet.pl
Nissan Tiida I
czasami daje się odczuć komfort, o którym wcześniej słyszałem w przypadku tego samochodu...
~Jaro79
Nissan Tiida I
Bardzo przestronne wnętrze, duży bagażnik, wygodne wsiadanie do samochodu, bardzo wygodne fotele (bzdurą jest, że nie trzymają na zakrętach no chyba, że ktoś w nie wchodzi 150km/h ), silnik bardzo dynamiczny (jak na 1,6), bluetooth działa bez zarzutu. Auto godne polecenia!
~bajkowe2@onet.eu
Nissan Tiida I
Polecam to auto pod względem ekonomicznym jak i wygody
~Marcin
Nissan Tiida I
Niektórzy śmieją się się z Tiidy - mówią że brzydka że śmieszna. A ja powiem tak. Miałem to auto od początku przez 10 lat. Zrobiłem nim 100 000 km przejechałem kawał Polski. NIGDY mnie nie zawiodło - a widziałem wiele SUPER fur na lawecie. Nie wymieniałem żadnych sprzęgieł, skrzyni biegów ani rozrządów. Jest proste konstrukcyjnie. Szczegóły w opisach. POLECAM NA MAXA - dla spokojnych kierowców którzy chcą spokojnie dojechać od punktu A do B.
~mc
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Nissan Tiida I
Ciekawe auto, zapewne ze względu na słabą promocję ze strony producenta będzie autem niszowym w swojej klasie (dla mnie jest to atut). Gwarantuje spory komfort jazdy i miłe wrażenia eststyczne. Polecam egzemplarz w kolorze jasnym zielonym, a wnętrze ecru - takie zestawienie wprowadza w dobry nastrój...
~jaculek
Hatchback 1.8 i 125KM 92kW
Nissan Tiida I
Dosyć udane auto, może nie powala urodą, ale jest praktyczne, komfortowe i mam nadzieję niezawodne. Poprzednia Almera nigdy się nie zepsuła, a przejechałem nią prawie 150 tys.
~yogers@wp.pl
Nissan Tiida I
Małe ale mam do tapicerki chodzi mi tu głównie o wykonczenie sufitu mam sedana wiec z przodu auta jak i z tyłu widac duze niedociągnięcia prawde mówiąc z czymś takim spotykam sie po raz pierwszy ale i tak pojade do servisu może oni udzielą mi informacji dlaczego wygląda to jak jakis bład w produkcji.
~nojman1@vp.pl
Hatchback 1.5 TD 105KM 77kW
Nissan Tiida I
sympatyczne auto, dużo przestrzeni wewnątrz,spory bagażnik,niezle przyśpieszenie jak 105 KM i 240 Nm.
~mad_mack@poczta.onet.pl
Nissan Tiida I
jakoś jeździ..... Zdecydowana zaleta, to fakt, że złodzieje nawet na to nie chcą spojrzeć; znajomy posiadacz popularnej cee´d wydał już kupę kasy na lusterka, kołpaki zamek i lakiernika....
Nissan Tiida

AUTOCENTRUM.PL S.A.