Lista ocen Nissan Tiida (32) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Za kwotę 60 000 dostałem duże przestronne, wygodne auto z prostą mechaniczną konstrukcją wyposażone w klika gadżetów - ESP, czujniki deszczu , zmierzchu, automatyczne włączanie świateł , radio z bluetoothem i usb, sterowanei z kierownicy, pełna elektryka szyb i lusterek, kurtyny. Co na plus - właśnie ta prostota - np. wszystkie żarówki można wymienić samemu nie rozbierając połowy auta. Rozwiązanie są standardowe - części dokupisz wszędzie. A...
~paul
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
podczas gdy w wielu salonach usiłowałem negocjować cenę, w nissanie trwała promocja -20% na wybrane modele z atrakcyjnym wyposażeniem, został zakupiony za kwotę odpowiadającą cenie hondy city, a nie chciałbym porównywać tych aut do siebie. Generalnie na rynku nie ma możliwości zakupu nowego tak komfortowego samochodu w tym przedziale cenowym
~Marek
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Takie małe zstrzeżenie do przedniej szyby. Po jeździe po dużych dziurach przy wyciszonej muzyce delikatne trzeszczenieplastików przy przedniej szybie. Może to tylko trafiło się w moim aucie ale jak ktoś chce to niech sprawdzi w swoim, mi się to nie bardzo podoba.
~Kris
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Kupiłem używanego w dobrym stanie, praktycznie bezkonkurencyjny cenowo model, gdyż mało kto jest zainteresowany używanym. i można się znacząco targować. Natomiast z drugiej strony trzeba go będzie zajeździć.
~przemek
Hatchback Facelifting 1.6 110KM 81kW
Jeżeli ktoś kupuje samochód do jeżdżenia to komfort wygoda i wyposażenie do ceny ekstra. Jeśli ktoś chce mieć samochód do oglądania z zewnątrz to niech sobie kupi inne przereklamowane kompakty.
~B.dorosły
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Auto z 2007 kupione w salonie 02.2009, pełna wersja z gwarancją 3-letnią za naprawdę korzystne pieniądze + opony i czujniki parkowania w prezencie - na rynku nie było lepszej oferty.
~Dorota
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Skorzystałam z zimowej wyprzedaży. Kupiłam nie jeźdżoną Tiidę w wersji tekna z 2007 roku. I nie było to auto demonstracyjne. Zapłaciłam mniej niż za golasa z drugiej ręki.
~Tiida 1,8
Hatchback 1.8 i 125KM 92kW
Bardzo dobra relacja jakość cena. Mały pakiet startowy i za nieduże pieniądze można mieć naprawdę bardzo przyjemnie jeżdżący i komfortowy samochód.
~Krzysztof
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Cena promocyjna w salonach ok. 53 tys.zł z lakierem met. i pakietem Visia sprawia,że jest to aktualnie najlepszy zakup na rynku w średniej klasie aut
~mamoń
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
przy bardzo korzystnych warunkach zakupu (wyprzedaż rocznika, kredyt 50/50) tiida nie miała praktycznie konkurencji na rynku aut nowych,