Lista ocen Nissan Tiida (70)

~yogers@wp.pl
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Małe ale mam do tapicerki chodzi mi tu głównie o wykonczenie sufitu mam sedana wiec z przodu auta jak i z tyłu widac duze niedociągnięcia prawde mówiąc z czymś takim spotykam sie po raz pierwszy ale i tak pojade do servisu może oni udzielą mi informacji dlaczego wygląda to jak jakis bład w produkcji.
3,3
~Ela P
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Posiadam samochód od lutego 2009 i jestem częstym gościem serwisu .Rozpoczęło się od awarii autoalarmu-mechanicy nie potrafili wykryć usterki. Obecnie wymieniony był moduł odpowiadający za elektrykę i samochód \" zwariował \"codziennie inaczej reaguje - jestem umówiona w serwisie . (Bezawaryjność (poważne usterki))
3,7
~lech
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
trzeeszcząca deska rozdzielcza. Prawdopodobnie na skutek zastosowania niodpowiednich elementów z tworzyw sztucznych oraz niewłaściwe ich połączenie powoduje podczas jazdy nieprzyjemne trzeszczenie. Nigdy do tej pory nie spotkałem podobnych objawów w innych samochodach. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Jaro79
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Bardzo przestronne wnętrze, duży bagażnik, wygodne wsiadanie do samochodu, bardzo wygodne fotele (bzdurą jest, że nie trzymają na zakrętach no chyba, że ktoś w nie wchodzi 150km/h ), silnik bardzo dynamiczny (jak na 1,6), bluetooth działa bez zarzutu. Auto godne polecenia!
~stefanowscy@op.pl
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Wreszcie auto nastawione na komfort a nie na sportową jazdę, ptzecierz w Polsce można jeździć do 130 km/h i to sporadycznie.Komfort daje prawdziwą przyjemność z jazdy, w nowym aucie wreszcie nie trzeba podskakiwać na wybojach! Świetna koncepcja nissana, tego brakowało na rynku aut!
~Monika
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Autem jeżdżę czasami, zastępuje mi inne. W sumie to ma może jedną zaletę - wygodnie się w nim siedzi. A i multimedialna kierownica fajnie zrobiona, nagłośnienie też nie najgorsze. Silnik słabizna, zero polotu, zbiera sie wolno, jest głośny. Nie kupiłabym go.
~mariusz905
Hatchback 1.5 TD 105KM 77kW
przy 180tys wymieniłem sworznie wahaczy i przy 200tys tuleje belki przód - to nawet lepiej jak dobrze (Układ jezdny)
~Kd
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Bardzo fajne auto , ciche w środku i bardzo przestronne. Praktycznie bezawaryjne , serwis to tylko formalność / olej,filtry i inne eksploatacyjne /. Polecam auto dla osób potrzebujących dużej przestrzeni i komfortu jazdy. (Silnik)
~mej
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Po 14 tys. przebiegu: przepalona żarowka stopu - bez udziału serwisu wymiana nie jest możliwa(!)oraz zaczynają popiskiwać okładziny hamulcowe. Poza tym nic! (Bezawaryjność (drobiazgi))
Dziennik kosztów dla Nissan Tiida
5,7
8,1
12,6
~robert
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
dla wysokiego kierowcy malo miejsca na prawą nogę, tył rewelacja (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)