Lista ocen Nissan Tiida Sedan (15) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Ponowna ocena auta po 150 tys .Zdecydowany plus za całkowity brak awarii. Dziwie się że zawieszenie po 150 tys nie wymaga żadnej ingerencji. Duży plus za przestrzeń w aucie. W klasie kompakt nie ma więcej miejsca z tyłu z wyjątkiem Pulsara.Obecnie przesiadłem się na Focusa więc resztę porównam z tym właśnie autem.Silnik raczej cichy do 3000 obr i jazda z prędkością autostradową znaczy wyraźny ale nie dukuczliwy hałas(w fordzie silnika nie...
~Marcin
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Niektórzy śmieją się się z Tiidy - mówią że brzydka że śmieszna. A ja powiem tak. Miałem to auto od początku przez 10 lat. Zrobiłem nim 100 000 km przejechałem kawał Polski. NIGDY mnie nie zawiodło - a widziałem wiele SUPER fur na lawecie. Nie wymieniałem żadnych sprzęgieł, skrzyni biegów ani rozrządów. Jest proste konstrukcyjnie. Szczegóły w opisach. POLECAM NA MAXA - dla spokojnych kierowców którzy chcą spokojnie dojechać od punktu A do B.
~Dorota
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
W niektórych komentarzach pojawiąją się opinie, że to nudne auto, które nie ma czym zachwycić. Wydaje mi się, że wszystko zależy od modelu i kolorystyki. Moja Tiida to limuzyna, jest niebieska, a wnętrze ma beżowe. Skórzane dodatki i porządne plastiki sprawiają, że czuję się w niej komfortowo. Duże alufelgi i chromowane dodatki przydają jej uroku. Ludzie oglądają się z zaciekawieniem. Do tego jest dynamiczna i duużo może (200 km.h) :-)
~Markos
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Auto roku 2007 w USA.Samochód niczym nie powala na kolana,ale wszysko w nim działa bez zarzutu.Duze wnętrze,wygodne nie powodujące zmęczenia fotele(choć pierwszy kontakt z siedzeniami nie wypadł pomyślnie-słabe trzymanie boczne,za to na długiej trasie okazały sie b.db.)Silnik ciągnie bez problemu nawet przy pełnym obciążeniu.Włączenie klimy odczuwalne przez silnik,ale dynamikę odzyskujemy przy wyższych obrotach.
~yogers@wp.pl
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Małe ale mam do tapicerki chodzi mi tu głównie o wykonczenie sufitu mam sedana wiec z przodu auta jak i z tyłu widac duze niedociągnięcia prawde mówiąc z czymś takim spotykam sie po raz pierwszy ale i tak pojade do servisu może oni udzielą mi informacji dlaczego wygląda to jak jakis bład w produkcji.
~mc
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Ciekawe auto, zapewne ze względu na słabą promocję ze strony producenta będzie autem niszowym w swojej klasie (dla mnie jest to atut). Gwarantuje spory komfort jazdy i miłe wrażenia eststyczne. Polecam egzemplarz w kolorze jasnym zielonym, a wnętrze ecru - takie zestawienie wprowadza w dobry nastrój...
~Jaro79
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Bardzo przestronne wnętrze, duży bagażnik, wygodne wsiadanie do samochodu, bardzo wygodne fotele (bzdurą jest, że nie trzymają na zakrętach no chyba, że ktoś w nie wchodzi 150km/h ), silnik bardzo dynamiczny (jak na 1,6), bluetooth działa bez zarzutu. Auto godne polecenia!
~Monika
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Autem jeżdżę czasami, zastępuje mi inne. W sumie to ma może jedną zaletę - wygodnie się w nim siedzi. A i multimedialna kierownica fajnie zrobiona, nagłośnienie też nie najgorsze. Silnik słabizna, zero polotu, zbiera sie wolno, jest głośny. Nie kupiłabym go.
~Maro
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Mocne strony to przestrzeń w kabinie,wygodne fotele,dobre wyciszenie,oszczędny elastyczny silnik,duży bagażnik,brak poważnych usterek.Przeciętne zawieszenie i skrzynia biegów.Wygląd nieciekawy z przodu i z tyłu.
~paul
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
niszowy samochód, o ciekawym choć niepopularnym kształcie, posiada indywidualny charakter, pod formą rodem wyjętych kształtów londyńskiej taksówki kryje się komfortowe, dynamiczny i ciekawy pojazd
Nissan Tiida Sedan