Lista ocen Nissan Tiida Sedan (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dorota
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Wszystko jest pod ręką. Większośc przycisków mam w kierownicy. Dzięki wbudowanemu systemowi głośnomówiącemu, który łączy się z aparatem przez bluetooth, odbieram tel. jednym ruchem lewego kciuka. Radio wycisza się automatycznie i gadam sobie. Szczerze mówiąc nawet nie wiem gdzie są te mikrofony. Schowków i kieszeni jest dużo. Są pojemne. Podłokietnik jest na swoim miejscu. Kierownica regulowana tylko w pionie. Brakuje mi możliwości wysunięcia...
~paul
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
jasna czytelna wręcz klasyczna deska i zegary, wszystko pod ręką, rewelacyjny podłokietnik, siedzenia szerokie, sposób wsiadania do samochodu prawie na stojąco, cikawe rozwiązanie z wbudowanym bluetoothem i przyciskami do sterowania radia oraz odbierania telefonów w kierownicy, bardzo duży bagażnik - 500 litrów w sedanie (pomimo archaicznego sposobu montażu klapy)
~Markos
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Wszystko na swoim miejscu w zaisęgu reki.Zestaw głośnomówiący (bardzo przydatny)radi i od.CD obsługa z kierownicy.Jedyny minus który nie obiża oceny końcowej to zawiasy bagażnika bez osłony.
~krzysztof
Sedan 1.5 TD 105KM 77kW
jeden feler-regulacja lusterek,świetne audio+wbudowany zestaw głośnomówiący,masa schowków(m.i.super w suficie na okulary)i uchwytów na butelki i napoje(8)
~Marcin
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Wszystko pod ręką, prostota obsługi. Brak zbędnych wynalazków. Nic nie stuka nie puka nie skrzypi. Jakość plastyków - przyzwoita.
~B.dorosły
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
bardzo dobra - wszystko pod ręką - nawet przełącznik ustawienia lusterek - przecież nie regulujemy lusterek 5 razy dziennie.
~Marek
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Ustawienie lusterek wygodniejsze w fordzie reszta mi nie przeszkadza.
~AS
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
wszystko na swoim miejscu. brakuje tylko regulacji kierownicy w poziomie
~mc
dobrze dopracowana stylistyka Nissana