Lista ocen Nissan Tiida Sedan (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Zawieszenie wielowahaczowe z przodu, belka skrętna z tyłu. Zawieszenie spasowane odpowiednio dla auta - nie za twarde nie za miękkie. Ze względu na ciut podwyższoną bryłę auta wchodzenie ostro w zakręty daje znać "bujnięciem" - ale to nie bolid.
~Marek
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Auto przeciętnie tłumi nierówności przy długich trasach i złych drogach to męczy. Jazda w zakrętach poprawna ale ze względu na wysoko położony środek ciężkości szybko się nie da. DUŻY PLUS za trwałość 150 tys i nic nie robione.
~Dorota
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Za mało przejechałam by się szerzej wypowiedziec w tym temacie. Póki co jeźdzę głównie po miejskich dziurach i nie narzekam. ABS działa OK, na zakrętach nie rzuca mi autem, mniejsze dziury łykam niezauważalnie.
~Markos
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Dobrze tłumi nierównosci,nie podskakuje,zawieszenie ciche,nic nie stuka nie dobija,stabilność na zakrętach dobra.Nie wiem jak się sprawdza w sportowej jeżdzie bo tak nie jeżdzę.
~paul
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
ładnie wybiera, ze względu na wysokość samochodu mamy niemiłe uczucie przechylania się podczas ostrzejszych zakrętów
~Maro
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Działa poprawnie, dobrze się trzyma na zakrętach.Nierównosci drogi tłumi dobrze choć nie doskonale.
~AS
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
slyszalne stuki przy skrecaniu na nierownej drodze, precyzyjny, auto czule na boczny wiatr
~B.dorosły
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
na tle innych kompaktów - zupełnie przyzwoicie.
~krzysztof
Sedan 1.5 TD 105KM 77kW