Oceny Nissan Tiida Sedan 1.8 i 125KM 92kW 2004-2009

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Nissan Tiida Sedan 1.8 i 125KM 92kW 2004-2009

~Monika
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Autem jeżdżę czasami, zastępuje mi inne. W sumie to ma może jedną zaletę - wygodnie się w nim siedzi. A i multimedialna kierownica fajnie zrobiona, nagłośnienie też nie najgorsze. Silnik słabizna, zero polotu, zbiera sie wolno, jest głośny. Nie kupiłabym go.
~Dorota
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
W niektórych komentarzach pojawiąją się opinie, że to nudne auto, które nie ma czym zachwycić. Wydaje mi się, że wszystko zależy od modelu i kolorystyki. Moja Tiida to limuzyna, jest niebieska, a wnętrze ma beżowe. Skórzane dodatki i porządne plastiki sprawiają, że czuję się w niej komfortowo. Duże alufelgi i chromowane dodatki przydają jej uroku. Ludzie oglądają się z zaciekawieniem. Do tego jest dynamiczna i duużo może (200 km.h) :-)
~mc
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Ciekawe auto, zapewne ze względu na słabą promocję ze strony producenta będzie autem niszowym w swojej klasie (dla mnie jest to atut). Gwarantuje spory komfort jazdy i miłe wrażenia eststyczne. Polecam egzemplarz w kolorze jasnym zielonym, a wnętrze ecru - takie zestawienie wprowadza w dobry nastrój...
~paul
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
niszowy samochód, o ciekawym choć niepopularnym kształcie, posiada indywidualny charakter, pod formą rodem wyjętych kształtów londyńskiej taksówki kryje się komfortowe, dynamiczny i ciekawy pojazd
Nissan Tiida Sedan