Ocena kierowcy - Nissan X-Trail II

Bart, 5 lat temu
Silnik 2.0 dCi 173KM 127kW
Rok produkcji 2008
Nissan X-Trail II 2.0 dCi 173KM 127kW 2007-2014 - Oceń swoje auto
Gdyby nie rdza, słaby lakier (biała perła), przełożenia skrzyni to byłoby auto doskonałe. Spalanie bajka. Komfort jazdy bardzo dobry. Nikt Ci nie wymusi na krzyżówce :-) Ludzie czują respekt przed gabarytem.
360nm robi robotę. Nie ma takiego czegoś jak nie wyprzedzę. Brak jakichkolwiek problemów. Czasami ma się wrażenie, że turbo śpi... po czym budzi się do życia i wyrywa lodówkę do przodu jak z procy.
6 biegowy manual.. Po krótce masz trzy jedynki, 4,5 i 6. Nie daj Bóg trafi Ci się ktoś przed Tobą z 90-95 na blacie i dosłownie wsciekasz się, bo 5tka za wysoko, a 6 za nisko. Może automat byłby lepszy.
Auto trzyma się drogi. Buja jedynie gdy zapomnimy się, że nie siedzimy w rajdówce.
Nie wiem jak u innych ale u mnie to porażka. Rdza na klapie bagażnika pod listwą, odpryski lakieru, rysy wchodzą gładziej niż w masło. Może problem tkwi w lakierze biała perła? Wygląda pięknie (po umyciu) i na tym koniec achow.
Widzisz wszystko. Teren czy jakieś trudne miejsca? Podnosisz fotel w górę i jazda :-) Z kamerą cofania parkowanie nim to prościzna :-)
Wszystko pod ręką :-) Może jedynie wyłącznik esp i spryskiwacz lamp są tragicznie ulokowane ale to mały szczegół.
Słabo się nagrzewa. Chodzi jak lodówka :-)
Nie jechałem nigdy z tyłu ale pasażerowie nie narzekają. Bagażnik mieści ogromne ilości bagaży.
Prócz klocków, oleju i filtrów nie robiłem nic. Spalanie nie przekroczyło nigdy 8 litrów, a uwielbiam depnac gdy trzeba. Autostrada 120-180km/h, a spalanie na poziomie 7.8l. Nie mam pytań.
Jak za tą cenę (przedział 30-40 tysięcy) myślę, że warto. Grand Vitara może się schować.
Brak.
Brak.