Lista ocen Opel Adam (12) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Hatchback S 1.4 Ecotec 150KM 110kW
Dobry olej nie jest tani ale lepiej zapobiegac niz leczyc. Spalanie przy spokojnej jezdzie miejskiej da sie zejsc ponizej 7L co na dojazdy do pracy jest dobrym wynikiem. Przy dynamicznej jezdzie ile sie wleje tyle spali. Odcinek 40km srednia predkosc 197km/h spalanie 13.5L
~Patryk 13
Hatchback S 1.4 Ecotec 150KM 110kW
Jazda 80% miasto ,20% lokalne drogi i autostrada , jeżdżąc żwawo i dynamicznie po mieście pali około 9-10 litrów , ale jeśli przejdziemy do spokojnej jazdy można zejść do granic 8 litrów, Na dalekich trasach około 6 litrów mieszcząc się w granicach do 100 km/h. Super auto polecam
~Kam
Hatchback S 1.4 Ecotec 150KM 110kW
Jeżdzę głównie po mieście z cięższą nogą, poza tym mam dopiero 1000km przebiegu. Spalanie średnie 9,4l/100km. Trasa nie wiem, spokojniejsza jazda po mieście to około 8,5l/100km. Mówią, że może troche spadnie jak się dotrze
~dicky
Hatchback 1.4 100KM 74kW
Samochód pali sporo. Być może jak się dotrze to będzie palił mniej, ale do tej pory na trasie Kraków Lublin - Kraków spalił mi ok 7l (autostrada 120km/h + drogi krajowe). Klima w tym autku to ok 1 litra większe spalanie.
~Tomas
Hatchback 1.2 70KM 51kW
koszty utrzymania takiego pyrdka nie mogą być wysokie, pełen bak za 160 zł, do jazdy po mieście wystarcza na długo. co do części dotąd nie miałem oczywistej okazji sprawdzić
~Damian
Hatchback 1.4 87KM 64kW
Części tanie i dostępne. Dużo pasuje z Corsy bodajże D. Spalanie w granicach 6L/100km cykl mieszany miasto/trasa
~Sonja
Hatchback 1.4 87KM 64kW
Auto w miarę nowe także pozostaje pomnożyć cenę ok 7 l benzyny na 100 km i koszty serwisów
~Tomasz
Hatchback 1.0 Ecotec 90KM 66kW
Rzadko się psuje bo to model premium i jakość na bardzo wysokim poziomie.
~Jarosław
Hatchback 1.0 Ecotec 115KM 85kW
Części łatwo dostępne Jak na razie wymieniałem tylko płyny eksploatacyjne
~Adaś jest fajny
Hatchback 1.0 Ecotec 90KM 66kW
to łopel więc jest duży wybór części w dobrych cenach