Lista ocen Opel Agila A 1.2 ECOTEC 75KM 55kW 2000-2004 (90) - Widoczność

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał R., rafroz@wp.pl
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Kiedyś nie należałem do zwolenników jakichkolwiek vanów - Agila mnie przekonała. Super widoczność ma ogromne znaczenie zarówno podczas jazdy po mieście jak i trasie. Gorzej jest na parkingu, widoczność przez tylną szybę nie przyczynia się do precyzyjnego i bezpiecznego cofania. Extra widoczności nie są w stanie zakłócić nawet dodatkowe owiewki, które osobiście zakładam do każdego posiadanego samochodu. Milion punktów za ogromne lusterka. Nic...
~Michał Cz.
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Autko świetne do miasta, choć bym dodał dodatkowe lusterka w bocznych lusterkach lub zamontował wypukłe, gdyż jest martwa strefa jak się jakiś samochód zbliży do nas na odległość tylnych drzwi. Przy dobrze ustawionych lusterkach do jazdy po np. autostradzie, nie zobaczymy, czy parkując tyłem nie najeżdżamy na np. wysoki krawężnik. Słupki przedniej szyby nie są moim zdaniem gorsze jak u innych choć czasem trzeba się wychylić.
~Krzysiek S.
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Przodu w ogóle nie widać, jest wrażenie, że przód kończy się tam, gdzie nogi kierowcy. Siedzi się wysoko, wszystko przez to dobrze widać, wielkie lusterka boczne jeszcze to poprawiają. Przyzwyczajenia wymaga tylna szyba - przez swoją wysokość przy parkowaniu tyłem nie widać maski samochodu z tyłu - czujnik cofania by się jednak przydał.
~misci
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Siedzimy wysoko ale przednie słupki potrafią utrudnić życie. Podobnie jest ze słabo pochyloną szybą. Daje to co prawda przestrzeń nad głową ale skutecznie utrudnia obserwację wysoko zawieszonej sygnalizacji świetlnej.
~winetoo
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Duże szyby i pozycja kierowcy zapewnia naprawdę dużą widoczność. Duże lusterka to też plus. W nocy duże reflektory ładnie oświetlają drogę (zwłaszcza na długich)
~mef444@o2.pl
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Prawie doskonale, gdyż szerokie słupki ograniczają widoczność. Duży plus za duże lusterka i wysoko położone siedzenia. Do autka nie trzeba składać się jak scyzoryk przy wchodzeniu.
~marol
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Rewelacja! Świetna widoczność zarówno na boki jak i do tyłu (o przodzie nie wspomnę ;) ). Duże lustra - wszystko świetnie widać dookoła.
~Wiesiek
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Jazda w 4 osoby w deszcz to całkowita porażka-szyby zaparowane. Duży "martwy punkt"z przodu.Przy cofaniu nie mogłem tego auta wyczuć-b.trudno ocenić odległość.
~J.C.
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Rewelacja, wysokie położenie fotela robi swoje. Lusterka też bardzo dobre. Trzeba tylko pamiętać, że lusterko w kabinie jest powiększające.

Usterki Opel Agila A

Opel Agila A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Włodek / WALDI_WP@poczta.wp.pl
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Zimą zamarzają wycieraczki, sprysiwacz powoduje spływanie wody na boczną szybe - latem leci do wnętrza (jeżeli jest otwarte okno kierowcy ( brak rynienki)