Lista ocen Opel Ascona C Sedan (68) - Całokształt

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~poprzedni właściciel
Sedan 1.6 S 90KM 66kW
autko bardzo fajne, dobrze się nim jeździło, spora moc silnika dawała pewność na drodze w czasie wyprzedzania. szkoda że już go sprzedałem ale był już stary i zaczynał być awaryjny po 18latach eksploatacji.
~Daniel b ascona jest oki !!!!!!!!!
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
ałto jest niezawodne i mało pali duży komfort jazdy duży bagażnik mam to auto już 8 lat i go jeszcze nie zamieżam zmieniać nawet nie wychodzi na nim rdza choś nie jest malowany ma pierszy lakier
~koper-ski@wp.pl
Sedan 1.6 S 90KM 66kW
nigdy nie chciałem opla , jezdziłem audi, ale po paru miesi ącach od zakupu szczena mi opadła , jak ktoś znajdzie wygodniejszy, mniej awaryjny, tańszy w eksploatacji samochód w tej cenie stawiam flaszke
~czarny
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
doskonały samochód w każde warunki terenowe,może też służyć za pojazd dostawczy(200kg odzieży używanej z zachody kurs dobrze płatny ),i auto rodzinne 9 osób i jeszcze luzy.
~Siara-Konin
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
W swoim czasie Ascona była luksusowym autem (w końcu to starsza siostra Vectry) a i dzisiaj jazda tym samochodem może dostarczyć sporo przyjemności i niezłej zabawy.
~tom
Sedan 1.6 S 90KM 66kW
Jak na auto z lat 80-tych technologicznie przewyższa nasze polonezy o jakieś 50 lat( wiem co mówie , sam miałem poloneza i była to pomyłka z motoryzacji )
~cezar
Sedan 1.6 S 90KM 66kW
Gdyby produkowali Asconę bez zastanowienia kupiłbym nową,dalej nią jeżdżę a to jest jedno z nowszych aut które miałem (młodszy by tylko Trabant z 1988) :)
~robert316@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 N 75KM 55kW
ascona 1.6sport 1984r.,którą posiadam od 4 lat jest poprostu zajebista!!!Jeśli ktoś ma ochotę pogadać na temat ASCONY -robert316@poczta.onet.pl
~ML
Sedan 1.6 S 90KM 66kW
to było moje pierwsze auto nowe które kupiłem 1985 roku jeżdziłem nim 17 lat było niezawodne teraz mam vectre 2.0 DTI (DTH) jak narazie jest OK.
~ass
Sedan 1.8 i 115KM 85kW
Jak na tamte czasy - lata poczatek 90 - auto bylo nie lada fura . Odwiedzalem tylko cpn i kobiete - zadnych mechanikow
Opel Ascona C Sedan