Lista ocen Opel Ascona C Sedan (138)

~Seba
Sedan 1.6 N 75KM 55kW
polecam to auto. nie oddam go za nic!!! nie am juz takich samochodow:(
~Paweł Pachuta - Janów Lubelski
Sedan 1.6 82KM 60kW
Duża przestrzeń wewnętrzna. Wystarczająca w sam raz dla 4 lub 5 osób. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~waldekkasta@tlen.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
CZASEM ZGRZYTNIE WSTECZNY ALE TO WINA RACZEJ WCIśNIęCIA SPRZęGłą (Skrzynia biegów)
~gregor102
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
zakupiony z przebiegiem 34tys. km. w Berlinie, 1994r. Obecnie 379000, i nadal jest w ponadprzecietnym stanie. Pokonywal takie trasy jak: Ipswich GB-Szczecin. Sumy UA- Szczecin. Sztokholm S-Szczecin. Baden-Baden D-Szczecin. W PL Lipno-Szczecin, Kielce-Szczecin. Zambrow-Szczecin. Warszawa-Szczecin. Ruda Śląska-Szczecin.
~pivko
Sedan 1.6 N 75KM 55kW
miałem juz dwie aśki i planuję kolejńą z 1988 ostatniego roku produkcji poleca wszystkim
~tomek
Sedan 1.6 82KM 60kW
samochód jest nie do zajezdzenia!!! ma sztywne zawieszenie które doskonale sprawdza się na krajowych drogach, auto ma super przyczepność do jezdni trzyma sie drogi jak byłby przyklejony. doskonale sie prowadzi, samochód posiadam od 19 lat i nie mam najmniejszych problemów z tym autem, gorąco go polecam młodym ludziom, którzy nie mają jeszcze wprawy do prowadzenia auta. (Stosunek jakość/cena)
~kuba
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
c.zamek,el.szyby,wsp.kier.podgrz.fotele,szyberdach,welur,kat.i wiele innych przydatnych dodatkow typu brzeczek światel,Jak na auto z 86r.można powiedziec że pełen wypas.Jeżdzilem nim 8 lat i bylem zmuszony niedawno sprzedac.Silnik wymagal remontu po 170tys. i nadkola to też slaba strona Opli.. Planuje ponowny zakup tego modelu:)
~mkmiecik@klienci.pkobp.pl
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
gdyby nie nieubłagany czas to chciałbym jeździć tym autem zawsze, obecnie żadne współczesne auto nie dorównuje Asconie pojemnością bagażnika chociaż auto ma też swoje minusy ale są one nieistotne. Zasadniczo do auta leje się tylko paliwo i wymienia olej no i jeździ.
~mirekaga@poczta.fm
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
autko bardzo wdzięczne, przy dieselku bardzo ekonomiczne , tani serwis , duża dostepność częsci , bardzo wygodne i przestronne
~Kajtek TORUŃ
Sedan 1.6 N 75KM 55kW
Ogolnie autko spisuje sie dobrze w 3 miesiace przejechalem 30000 km bez awarii. Bardzom slabe blachy (dotyczy wszystkich opli)
Opel Ascona C Sedan