Oceny Opel Ascona C Sedan 1.6 N 75KM 55kW 1981-1988

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Ascona C Sedan 1.6 N 75KM 55kW 1981-1988

~otto
Sedan 1.6 N 75KM 55kW
auto nie psuje sie nigdy.:) jest chyba robione na syberii bo nic co nie ruskie nie wytrzymaloby takiego traktowania jakie serwóje nam nasz minister infrastruktury:) a powaznie, to nie ma takiego drugiego autka co ma tak tanie cześci i do tego tak zadko się psuje. moze trafiłem na taki egzemplarz ale podpisuje sie dwoma rekoma pod deklaracja że jest to auto tanie i solidne:)
~Seba
Sedan 1.6 N 75KM 55kW
polecam to auto. nie oddam go za nic!!! nie am juz takich samochodow:(
~pivko
Sedan 1.6 N 75KM 55kW
miałem juz dwie aśki i planuję kolejńą z 1988 ostatniego roku produkcji poleca wszystkim
~Adrian Szczeeeecin
Sedan 1.6 N 75KM 55kW
Jeździłem mnóstwem aut, ale ciągle mnie ciągnie do mojej Asconki :) kooooocham to autko :)
~ixi
Sedan 1.6 N 75KM 55kW
Idealne dla osób które dopiero zrobiły prawko. Ekonomiczne, wielozadaniowe, wygodne, TANIE.
~Kajtek TORUŃ
Sedan 1.6 N 75KM 55kW
Ogolnie autko spisuje sie dobrze w 3 miesiace przejechalem 30000 km bez awarii. Bardzom slabe blachy (dotyczy wszystkich opli)
~robert316@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 N 75KM 55kW
ascona 1.6sport 1984r.,którą posiadam od 4 lat jest poprostu zajebista!!!Jeśli ktoś ma ochotę pogadać na temat ASCONY -robert316@poczta.onet.pl
~mrowa
Sedan 1.6 N 75KM 55kW
Ja amochodami jeszcze nie jezdze ale moj tata ma ascone, ale ten samochod badrdoz mi sie podoba jest po rostu super!!!!!!!!
4,1
~gazebo
Sedan 1.6 N 75KM 55kW
myślę że na takie auto nie można narzekać, kilka drobnych mankamentów nie może wpłynąć na ocenę staruszka i powinna być ona wysoka
~arturionidas@wp.pl
Sedan 1.6 N 75KM 55kW
auto jest wdzięcznym pojazdem dla 4osobowej rodziny , bagażnik bardzo duży , komfort jazdy nie męczący , bardzo udany model
Opel Ascona C Sedan