Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1996-1998 (215) - Całokształt

Na liście zabraknie 216 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pyciu@suleckiego.torun.net.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
To mój pierwszy własny samochód, ale mam niemałe porównanie z innymi autkami podobnej klasy. Generalnie polecam samochód osobom z niekoniecznie rajdowym "zaparciem" i liczącym "grosze" w portfelu.
~jpakosz@poczta.wp.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
W okresie eksploatacji nie wystąpowały poważne usterki. "Wsiadać, lać i jechać." Ogromne zalety automatu, szczególnie w korkach ulicznych. Opcje skrzyni pozwalają również na jazdę sportową.
~Chandelr
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Autko oceniam bardzo pozytywnie. Za stosunkowo małe pieniądze otrzymujemy przestronny, dosyć ekonomiczny oraz niezawodny samochód.Moim zdaniem, największa wadą Astry jest słaba blacha.
~grzech93@onet.eu
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
opel jak opel nie są to wielkie pieniądze i nie jest też to formuła 1, jedyna bolączka jak dla mnie to probremy z wyciekami oleju z silnika ale to normalne u starego opla...
~Cinek
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Ogólnie naprawdę fajne auto jak dla mnie wygodne obszerne :) niezawodne. Przez cały okres użytkowania nie sprawiało problemów zawiozło mnie na wakacje kilka razy w góry bez problemów.
~biboy-darek
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony.Wcześniej jeździlem golfem 2 i przyznam że golfy są przechwalone.Nie ma to jak asterka.Za nie duże pieniądze naprawde dobry samochód.
~oborin
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo dobre auto, choć niedoskonałe. Miewa pewne problemy i kaprysy, ale szybko można je szybko wyeliminować. Bardzo przyjemny samochód na polskie drogi, choć potrzebuje troche uwagi
~Jerzy Mil
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
ocena 4+, Astra combi, bezawaryjne auto, wygodne, z dużą ilością miejsca w bagażniku, po 60000 przejechanych kilometrów zużycie benzyny ~ 7,5 l, Lpg ~7,7l na 100km.
~kulkoman
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo dobrze wypada - sporo miejsca, spalanie średnie, bagażnik nawet nawet, brakuje tylko klimy - poza tym duzy + aha FATALNE BLACHY, i tak wszystkim zgniją - ale to OPEL
~wojtek37
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
ogólnie jestem zadowolony, tanie części, mam atre 8- letnią , spory, wygodny samochód, polecam. mało pali !, ale silnik przydał by sie trochę mocniejszy niz mój 75 kM
Opel Astra F Hatchback