Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1991-1994 (35) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RedSoon@op.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
1 bieg i wsteczny ma tendencję do tzw. haczenia, ale ten typ już tak ma. \"Skrzypi\" pedał sprzęgła ale to też nie wada, tak mały mankament. Po przyzwyczajeniu się nie robi mi to różnicy. Przełożenia dobrze zestrojone.
~Voodz
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Czasem nie wchodzi 2-jka. Sporadycznie zgrzytnie przy włączaniu wstecznego, ale jak ktoś tu kiedyś napisał - przed wstecznym trzeba wrzucić 2, i wsteczny wejdzie bez niespodzianek.
~batman.foto@gmail.com
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Nie ma nic do zarzucenia. Klasyczna skrzynia oplowska. Po przejechaniu prawie 200tys.km ani razu nie było z nią problemów. Zapomniałem, że jest ;)
~jarzab
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
na wsteczny trzeba uważć, długie przełożenia Odkryłem ale to chyba wszyscy praktykują że przed wstecznym 2 i dopiero R nic nie zgrzyta POLECAM TO
~Kuuba
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Wszystko OK, jedynie element łączący drążek zmiany biegów ze skrzynią ma element szybko zużywający sie, ale to drobiazg.
~kula Bydgoszcz
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
jak jest zimny biegi nie wchodzą zupełnie precyzyjnie,lecz po 10 minutach od odpalenia wszystko wraca do normy i nie ma zastrzeżeń.
~Daniello81(AKP)
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
przy zimnym silniku ciężko wchodzi z wyższego biegu dwójka
~GAnonim
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Mało precyzyjna, dodatkowo lubi gdzieś znikać olej. Nikt nie wie gdzie ona znika :)
~Marcin
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Krotka manetka i biegi wchodza bez problemu. Moze to zalezy od wersji, ta jest gt
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
13,3
~da_mann
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
jak na opla bardzo przyzwoicie - nic nie haczy, nie zgrzyta - jest dobrze.
Opel Astra F Hatchback