Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1991-1994 (37) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~da_mann
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
mam sedana więc komfort jazdy w porządku, bardzo wywazone autko - niby z zewnątrz nie duże, a prowadzi się stabilnie i bardzo ok. Zwłąszcza jak wymieniłem amorki z przodu to nie ma się do czego przyczepić. Dodatkow mam koła 14, więc nie szura brzuchem po zimi i nasze drogi jest więcej niż dobrze
~RedSoon@op.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Jak na tą klasę auta - bo porównując do bardziej zaawansowanych samochodów powiedziałbym, że przeciętie. Tanie części (nowy wahacz 80 zł) amortyzatory jak się trochę poomija dziury wytrzymują długo. Nie buja, u mnie nic nie stuka i nie puka.
~batman.foto@gmail.com
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Oryginalnie astra 1.8 GT miała o 10mm niższe zawieszenie niż wersje klasyczne, dlatego prowadziła się bardzo dobrze. W chwili obecnej nie mam już oryginalnego zawieszenia, dlatego pewność prowadzenia jest już trochę mniejsza...
~Kuuba
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Dobrze się prowadzi dosyc sztywne zawieszenie, wspomaganie bardzo pomaga w skręcaniu, mam już drugą pompę ale przy takim przebiegu to niema sie co dziwić, koszt używanej pompy 150zł
~krzysiek
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
W mojej ocenie prowadzi się dobrze, oczywiście można zarzucić, iż przy wyższych prędkościach źle wchodzi w zakręty, ale to nie jest przecież auto sportowe!
~jarzab
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
mięciutka dobra na polskie dziry wspaniała na dalekie trasy, nic się nie zmieniło, po 2 latach jednak słychać zawieche - polskie dziurawe drogi
~DOMINIK domino_nos@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
bardzo neutralny w krytycznych sytuacjach wyjezdza przodem, ale to juz naprawde trzeba przesadzic, takto prowadzi sie jak po sznurku dość twarda
~jarzab8@interia.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Zaletą jest miękkie zawieszenie któe dobrze tłumi nierówności, jednak to też wada bo na zakrętach niebezpiecznie się wychyla
~OLO Tarnów
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
prowadzi sie super ze wspomaganiem i szerokimi gumami jest idealnie mogla by byc jeszcze twardsza jak na sportową wersje
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
13,3
~premier@sopot.rodan.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
PO ZAŁOŻENIU SPRĘŻYN EIBACHA JEŹDZI SIE DUŻO LEPIEJ, WADĄ JEST KOŃCÓWKA GUMOWO-PLASTIKOWA NA DRĄŻKU SKRĘTNYM Z PRZODU - ZA DŁUGA ŚRUBA
Opel Astra F Hatchback