Ocena kierowcy - Opel Astra F Hatchback

adamus999@interia.pl, 14 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 136KM 100kW
Rok produkcji 1997
Opel Astra F Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW 1995-1998 - Oceń swoje auto
Silnik : Spalanie, nigdy nie sądziłech ze 2.0 moze tak mało polić :) Ale trzeba sie nauczyc oszczydnie jeździć :)
Karoseria : Przeciekający dach spowodowane przez nieszczelną uszczelke pod anteną na dachu
Naprawde niema mu za zbytnio nic do zarzucenia. Co ma sie zepsuć to zepsuje, moc jest a spalanie male. No i bardzo dobrze sie prezentuje :)
Fajnie, Fajnie ale mimo wszystko spodziewałem sie czego innego :) ale wystarcza żeby od czasu do czasu poszaleć :)
Zacinający się wsteczny i zbyt długi skok ale daje rade, dobry kierowca i z tak skrzynia sie poradzi :)
Naprawde bardzo dobre idelanie trzyma sie drogi i w dodatku bardzo kompfortowe. Moza powiedzieć idelane na polskie drogi.
Niema nic do zarzucenia w każda stronie wszystko idelanie widac a że jest to 3-dzwiowy Hatchback to i z parkowaniem niema żadnego problemu.
Jak dla mnie wszsytko na swoim miejscu, brakuje mi tylko podłokietnika ale idzie to przeboleć :)
Mogło być troche lepiej. W zime i deszczowe dni dosć szybko paruje a dośc trudno sie potym tego pozbyć.
Jeźdże tylko z przodu a więc narzekać za bardzo nie moge choć przy mojim wzroście 180cm troche brakuje miejsca na nogi. Pasażerowie siedzący z tyłu jak narazie nigdy jeszcze sie nie skarżyli.
Raczej przeciętnie ale nawet nie był by to jakiś problem tylko ze ten silnik akurat niema zbyt fajnego brzmienia szczególnie przy wyższych obrotach. Ale jak by to było jaki r6 lub coś podobnego to wogole takowe wyciszenie by mi nie przeszkadzało :)
Jestem pod wielkim wrażeniem, gdy mówie innym ze pali mi to 6 litrów to niechca uwierzyć. Oczywiscie jak sie troche bardziej przyciśnie to i swoje spali. Naprawy jak narazie tylko te obowiązkowe.
Za tą moc, spalanie, cene trudno znaleź coś lepszego.
Naarzie odpukać nic poważnego
Narazie szykuje sie do wymiany silniczek krokowy

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 136KM 100kW [l/100km]

6,1