Ocena kierowcy - Opel Astra F Hatchback

Uzytkownik, 17 lat temu
Silnik 1.7 TD 82KM 60kW
Rok produkcji 1998
Opel Astra F Hatchback 1.7 TD 82KM 60kW 1991-1998 - Oceń swoje auto
Dobry zakup za ta cena , jak kupilem 8 miescieczna astra z salonu ex- demonstracyjny model , dobry nowoczesny wyglad , cicho w srodku , bezpieczny 8 poduszek powietrznych , w miare komfortowo , czesci nie za drogie i to opel . Niby gorsza marka , niby mniejsze pieniadze a komfort taki sam jak vw czy renault, polecam tylko nie kupujcie w Polsce 8 miesieczny samochod nie moze byc caly . Pozatym straszne hieny sa w salonch i na wszystkim chca zrobic jak najwiecej . Pamietajcie to salon smochodowy jest dla nas anie my dla nich
troche glosny w miescie , na autostradzie jest brdzo cichy , jezeli chodzi o moc to nwet z przyczepa jest ok , ma przelacznik sport ale po wlaczeniu nie wciska w fotele
jest ok ale w vw lepiej to dziala
super , zarowno na rownej drodze jak i po polskich , sztywny jak zelazko
bardzo dobra , szczegolnie lusterka boczne , duze i szeroko wysuniete , poprawia bezpieczenstwo podczas jazdy
wszystko tam gdzie trzeba
ok
dla kierowcy i pasazera jet duzo miejsca , bagaznik bardzo duzy , nie sa wygodne sportowe siedzenia , ale podobno nie powinny byc wygodne
bardzo dobrze na autostradzie najlepsza predkosc 130 km , w miescie troche gozej
jezdze glownie na autostradach i przy spokojnej jezdzie ( bez zbytniego przyspieszania i hamowania , 120 - 130 km/h ) spalanie w granicach 4,8 - 5,2 l , miasto to 6 - 7 litrow
jak na razie nie mam problemow , nic nie stuka , nie trzeszczy , nawet lampka sie nie przepalila
wszystko ok

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 TD 82KM 60kW [l/100km]