Ocena kierowcy - Opel Astra F Kombi

Marek Góral, 18 lat temu
Silnik 1.6 i 71KM 52kW
Rok produkcji 1994
Opel Astra F Kombi 1.6 i 71KM 52kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
jak czytaliście to co napisałem wcześniej to się sami domyślicie jak ocenie całokształt, dla mnie samochód rewelacyjny, tani w eksploatacji, ekonomiczny, przestronny, wygląd-nie mam zastrzeżeń(chociaż już nie jast to najnowsza linia) no i jeszcze kombi(ludzie jakie to funkcjonalne):)czyli same plusy
w trasie na wyższych obrotach (powyżej 2500) jazda sprawia nawet przyjemność, gożej gdy trzeba nim ruszyć ze skrzyżowania (coś jak Star 200)
standard w astrze (lubi się raz na jakiś czas przykleszczyć - na szczęście ledwo wyczuwalne pod ręką)
jest miękka, ale za to nie czuć zbytnio dziur na drodze i nie buja na boki jak w Golfie III
przód, tył, lewo, prawo, dach, podłoga - idealnie:)
nie jest źle
szczerze jeździłem samochodami które po 30sek. dmuchały ciepełkiem( w zimie oczywiście) tu niestety muszę troszkę poczekać, niektórzy mają problem z parowaniem szyb, to mówie - WYMIEŃCIE FILTR KABINOWY!!!!i będzie gitara. koszt ok 18zł.:)
jak bym się chciał przespać na fotelu kierowcy to z tyłu mogli by się rzucać, ale poza tym jest ok
nie musze krzyczeć w środku, w miarę przyjemnie tylko ta roleta z tyłu( bo mam kombika)na szczęście zawsze w dzwięk muzyki:)
jak na taki silnik nie mamy co marudzić, nie ma zbyt dużo macy ale coś za coś, ogólnie ok, jestem zadowolony
hmmm...z jakością naprawdę nie jest źle, cena??też nie wygurowana. Sądzę że nawet na tą cenę to autko jest zadobre-ale mnie to cieszy. Miałem mnóstwo samochodów(jako że dużo jeżdzę ale z tego jestem wkońcu zadowolony ps.miałem 3 golfyIII - nie umywają się:), chociaż z drugiej strony ja mam jakąś lepszą wersję...??
(jak chyba wszędzie w samochodach) coś stuknie coś pęknie, na szczęcie wszystko można samemu naprawić a koszty mile zaskakują swoją ceną
szczerze?? zrobiłem astrą 130tys. i wiecie co wymieniłem??Akumulator, pasek rozrządu, olej(to akurat dwa razy)i dwa razy w roku wymieniam opony z letnich na zimowe i odwrotnie:)a tak to kompletnie nic, żadnych awarii

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 71KM 52kW [l/100km]

6,8