Ocena kierowcy - Opel Astra F Kombi

grzechulodz, 18 lat temu
Silnik 1.6 i 75KM 55kW
Rok produkcji 1993
Opel Astra F Kombi 1.6 i 75KM 55kW 1996-1998 - Oceń swoje auto
Ale frajda zwlaszcza ze mozna sobie pogrzebac i pokombinowac. Polecam magnetyzerki - znaczy sie magnesiki neodymki same (bez magnetyzerkow kupnych) trzeba je tylko prawidlowo na tasme klejaca zalozyc
Jak kupilem bzyka - super jazda obecnie przejechalem 5tysi i czuje ze na gazie zaczyna szarpac. Pewnie trzeba zobaczyc filtr gazu i swiece no i moze kable zaplonowe. Bo na gazie pracuja z wiekszym napieciem. W nocy widac jak nieraz przeskakuje iskra :(
Fajnie ze sie ablokuje jak przy 40 chce wrzucic na 1 - ciekawe rozwiazanie. Jeszcze nie probowalem ze wstecznym :]
Bylem zaskoczony - jechalem z wiaduktu, puscilem kierownice a samochod jak po sznurku. No ale fakt mam wspomaganie :). Zero myszkowania.
Troszke wycieraczka nie zbiera z lewej strony szyby. Ale jak cos i tak mam pierwszenstwo :)
Super jazna - wygodnie milo, kobitce sie podoba, a z tylu w kombi duuuzo miejsca :D
Mala tekturka z przodu przed chlodnica i w zimie nagrzewa sie super szybciutko. :) Tylko ze srodkowej dmuchawy cos chlodzio wieje, ale za to szyby sa zawsze odparowane :)
Jeszcze nie biegalem w srodku ale mysle ze meczyk pilkarski mozna zagrac. Najpierw musze jednak zainstalowac PS2 :). W kombi jest gdzie sie wyciagnac.
Mysle by sobie kupic mate, albo sprawdzic gaz - bo ostatnio przez to szarpanie musze bardziej depnac w gaz.
Spoko - jestem biednym studentem :)
Super bzyk za te cene. Golfik 3 nie jest tak wygodny i na drogach naszych szybciej sie posypie.
Wszystko sie trzyma i pracuje dobrze. Na wszelki wypadek jednak woze tubke sylikonu.
Jezdze i nic sie powaznego nie stalo. Wymienilem pasek rozrzadu pape plyny i jezdzi bez problemowo.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 75KM 55kW [l/100km]

9,5