Ocena kierowcy - Opel Astra F Kombi

Silnik 1.8 i 16V 125KM 92kW
Rok produkcji 1994
Opel Astra F Kombi 1.8 i 16V 125KM 92kW 1993-1994 - Oceń swoje auto
Silnik : wymiana pompy chodniczej
Układ elektryczny : ktoś kiedyś nieudolnie montował autoalarm i jakieś zabezpieczenie przed kradzieżą, padło zasilanie komputera, auto nie odpaliłpo
jestem zadowolony, chętnie bym polecił, jako tanie autko.
mocy nie brakuje, bezpiecznie wyprzedza, daje radę od niskich obrotów, wydaje się, że silnik bezawaryjny, mnie minęła tylko wymiana pompy wodnej, oraz uszczelki pod głowicą pomijając oczywiście terminowy remont rozrządu, po za tym bezawaryjny
biegi wchodzą pewnie i bez pomyłek, po za tym bez przykrych niespodzianek ale i bez rewelacji
bez zastrzeżeń i do przodu i do tyłu
jest ciasno... pomijając fakt, że mam 182cm i 120kg wagi, z tyłu dla mnie to już tragedia, ale za kierownicą mogę znaleźć sobie wygodne miejsce
słabo z tym, przy wyższych prędkościach słychać nie tylko powietrze ale i silnik, dosyć wyraźnie, przy 140km/h trzeba już sporo pokręcać radio
trafiłem na wersję wyjątkową, z dobrym audio, obniżoną, \"fabrycznie usportowioną\" no ale teraz za to płacę, wymiana np tylnych łożysz razem z piastami (koszt 800zł) no i problem jest z dobraniem części, w katalogach wypisane są głupoty, po za tym spalanie jak najbardziej w normie, jeżdżę na LPG
jest w miarę wygodne, świetnie wyposażone, z dobrym silnikiem, ocena jak najbardziej pozytywna
raczej brak, wszystko działa bez zarzutu
bez poważniejszych usterek

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 16V 125KM 92kW [l/100km]