Lista ocen Opel Astra F (42)

3,7
~Swiecznik
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Mam dosyć pozytywne odczucia co do tego auta. Jeszcze mnie specjalnie nie zawiodło. Jednak mój brat, który ma strę kombi z tego samego rocznika (1,6i) Czy mój tęść (sedan 1,4i) mojej opinii nie podzielą. Może miałem szczęście.
~szybki
Cabrio 2.0 i 115KM 85kW
Świetne auto w trasy i na miasto. Nic się z nim nie dzieje. Niezniszczalny i ekonomiczny silnik - moim zdaniem nie ma sensu zakładać LPG. Duża ilość miejsca w środku a bagażnik jest przepotężny. No i najważniejsze - jak przypadło na klasyczny kabriolet - jest piękny:)
~MEGADETH
Cabrio 2.0 i 115KM 85kW
Naprawde fajny samochodzik za małą cenę, z mocnym, trwałym i elastycznym dwulitrowym silnikiem C20NE na wielopunktowym wtrysku motronic, bardzo dobrym wyposarzeniem: ABS, wspomaganie, seryjny alarm, elektryczne 4 szyby, elektryczne lusterka, elektryczno-hydraulicznie składany dach, kremowa tapicerka z ekoskóry. Mam go dopiero pół roku, ale pierwsze wrażenie zrobił naprawdę dobre. Mogę śmiało polecić jeśli ktoś szuka oryginalnego samochodu za...
~wieczny2002
Cabrio 2.0 i 115KM 85kW
Chyba najlepsze Cabrio w tym przedziale cenowym. Duży bagażnik, wygodne w środku, bezawaryjne, części nie drogie. Jak Astra Cabrio to tylko 2.0 8V. Najlepszy silniczek do tego autka, pozwala na spokojny przejażdżki po mieśćie jak i trochę szaleństwa :)
3,8
~mrcn
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Dość duży zakres pracy. Jednak szeroki zakres obrotów przekłąda się na spore zużycie paliwa. (Silnik)
3,6
~juras juras190@op.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Jak dla takiego młodego chłopaka jak ja to jest czym depnac mam pod maska 2litry 16V takze dobre bmki maja problemy przy zwinnej jezdzie a nie mowie ze zalewam autko za 50 zł i jezdze nim cały tydzien!!takze polecam ja jestem zadowolony!1jezdziłem qumpla BMW 318 i nie ma porownania czesci droge i pali jak skok w porownaniu z moim Asterixem!1nie bojcie sie ze jak astra ma 2.0 to bedzie palic jest super ja jestem zadowolony --->polecam
3,8
~daap
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
auto jest niezawodne , a jezeli cos sie zepsuje to czesci sa smiesznie tanie, wiec wszystkim polecam
~stunt
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
moja astra posiada 2 litrowa jednostke napedowa o mocy 135KM. bebechy o pelnym wyposazeniu wraz z kubelkowymi fotelami "recaro". Wspaniale osiagi, do setki 7 sekund, a na maxa buja powyzej dwoch pak i bardzo male spalanie. Jednym slowem "cudo na czterech butach". Jestem z niej bardzo zadowolony.
~Apek
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
brak zastrzeżeń co do pracy silnika, żwawy, elastyczny i jak na taka pojemność dosyć ekonomiczny, zero brania oleju, po zakupie samochodu wymiana uszczelki pod deklem silnika z powodu lekkiego wycieku, po wymianie wszystko ok (Silnik)
~sylwia.sedlak@wp.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
moja ASTERKA to nipozorna wyścigówka ekonomiczna i tania w eksploatacji . Może niezbyt komfortowa ale jeżdże dużo i tanio oraz szybko rocznie około 40 tys. Mam prawi wszystko co w aucie ma być tzn. ABS;KLIME;PODUSZKI ;ELEKTRYKE;SZYBER;WSPOMAGANIE i 100KM za nie całe 20 zł poprostu super