Lista ocen Opel Astra F (152)

~Michał
Kombi 1.7 TD 82KM 60kW
Bardzo dobry samochód za stosunkowo nieduże pieniądze, autko jest niezawodne,tanie w eksploatacji, daje dużo przyjemności z jazdy. Mogę tylko polecić a napewno jak ktoś kupi w miarę zadbany nieoszukiwany egzemplarz będzie zadowolony!!!Polecam
~czekmic
Kombi 1.7 TD 82KM 60kW
Auto fajne. Pojemne kombi (jak trzeba to wejdzie szafa albo nawet drzwi wejściowe). Jest dosyć bezpieczne. Ma 2 poduszki i ABS. Ma oszczędny silnik który ponoć może przejechać nawet 500 tys. Polecam tym którzy mają mniej niż 10 tys. złotych a potrzebują uniwersalny samochód który nie skompromituje się przy tym na autostradzie.
~jacek
Kombi 1.7 TD 82KM 60kW
Wersja kombi z silnikiem ISUZU. Daje mu 5. Najlepsze auto jakie miałem do tej pory. Wcześniej jeździłem też oplem ale kadettem i też u mnie miał 5. Jeżeli ktoś szuka taniego, ekonomicznego, rodzinnego auta to polecam bardzo gorąco. Moją opinie na temat auta wyrazi pewnie krótkie zdanie: "mam hopla na punkcie opla" i jest to nie tylko moje zdanie.
~miś wawa
Kombi 1.7 TD 82KM 60kW
jakby bylo troche wiecej miejsca i troche mocniejszy silinik, to nic dodac nic ujac, nadawalby sie do bardzo dynamicznej jazdy z cala rodzina, a tak to tylko jak sie ma mlutkie dieci, albo jezdi samemu, ewentualnie z zona. no moze w tej wersji silnikowej jak sie ma troche starte hamulce to nie hamuje najlepiej, mialem jedna grozna sytuacje w niemczech, gdzie nagle spotkal mnie korek za zakretem, no i z predkosci 160km/h mialem stracha ze nie...
~Piotr
Kombi 1.7 TD 82KM 60kW
Tym samochodem jeżdżę od nieco ponad roku, zrobiłem 24tys km i zmieniłbym go wyłącznie ze względu na rdzę na tylnych nadkolach i gdzieniegdzie ślady na progach - typowe w starszych Astrach. Samochód tani w utrzymaniu, części mnóstwo i wszędzie, nowe i używane, dużo zamienników. Ogromny bagażnik powoduje, że nie trzeba się zastanawiać czy coś zabrać, czy też nie. Samochód odpowiedni zarówno dla rodziny, jak i dla studenta studiującego poza...
~janusz toruń
Kombi 1.7 TD 82KM 60kW
rewelacyjne ,bezproblemowe auto ,jak narazie nie planuje innego auta bo jak widze te nowe modele co maja rok ,dwa i już sie psuja,a tam wszystko na elektronice to mi chęć odchodzi
~Zegarmistrz
Kombi 1.7 TD 82KM 60kW
dałbym 4,5 przez to wyciszenie - 5 na zachętę bo auto idealnie trafia w mój gust zawieszeniem, hamulcami i żwawym silnikiem.
~t.simon
Kombi 1.7 TD 82KM 60kW
Auto bardzo niezawodne, dające dużo radości z jazdy. Przeznaczone raczej dla kierowców bez zacięcia sportowego. Świetnie się sparuje zarówno w mieście jak i na dłuższych trasach. Naprawde polecam.
3,8
~Allkarin
Kombi 1.7 TD 82KM 60kW
Raczej funkcjonalne autko, nie sprawia przy należytej obsłudze problemów. Mechanika Ok! Irytuje troszkę wymiana oleju co 7500 km ale co zrobić.
Dziennik kosztów dla Opel Astra F
6,6
8,1
9,7
~Mirovvv
Kombi 1.7 TD 82KM 60kW
pojazd godny polecenia dla rodzin do 4 osób (wygoda),sprawuje się nadspodziewanie dobrze jak na ten rocznik i model,bardzo korzystny stosunek jakości do ceny pomimo upływu lat.Wygląd może troszkę przestarzały ale za to jest to pojemne, wygodne, tanie, mało awaryjne auto zarówno do codziennej intensywnej eksploatacji jak i do wyjazdów za miasto z rodziną. Niskie ceny i szeroki dostęp do części oryginalnych i zamienników, prostota wykonania auta...