Ocena kierowcy - Opel Astra F Sedan

15 lat temu
Silnik 1.6 i 75KM 55kW
Rok produkcji 1992
Opel Astra F Sedan 1.6 i 75KM 55kW 1991-1998 - Oceń swoje auto
Silnik : niezawodność, której wcale nie oczekiwałem
Oceniam auto, które ma 17 lat i pod katem swego wieku to rewelacja, kupiłem samochód za 5 tys 4 lata temu - czyli prawie grosze. Silnik OK, zawieszenie OK, tapicerka - jak na 17 lat rewelacja, plastiki też, można się przyczepić do blach jedynie ale jak się porządnie zrobi to kilka lat spokój. Nigdy nie zawiódł na drodze. Wkład finansowy przez ostanie 12 m-cy - 0 PLN. jest jeden warunek - o auto trzeba dbać - nie jeździć po dziurach, nie wariować, lakier nawoskować, itp - i astra może być extra autem, jedyny minus to to że auto nie ma w sobie tego czegoś jest maksymalnie poprawne ale to wszystko - mi się trafił super egzemplarz - polecam
Zupełnie przyzwoicie bez żadnych niespodzianek. Zrobiłem 50 tys na LPG i bez problemu jedyne co to uszczelka pod głowica ale auto ma 17 lat
Tu bez rewelacji
Poprawny to wszystko
OK
Zdecydowanie OK
Bez rewelacji
Jak na auto kompaktowe bardzo dobrze wygospodarowano przestrzeń, odczucua subiektywne tez OK
Standard
Klasyka jak na LPG o 20% więcej niż benzyna
moja astra jest teraz warta 3500 realnie dwa razy tyle
Auto rocznik 92 jeżdżę piaty rok i nic !!! absolutnie nic - sam nie mogę uwierzyć ,nawet nie pamiętam kiedy byłem u mechanika, jedynie światełka na konsoli gdzieś się nie świecą - ale nie chce mi się w to bawić
Zero - jedynie uszczelka pod głowicą i trochę korozji ale jak na 17 lat to nic, wcześniej miałem CC 700 silnik się rozsypał po 120 tys.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 75KM 55kW [l/100km]

9,6