Ocena kierowcy - Opel Astra G Hatchback

czarekop, 5 lat temu
Silnik 1.6 8V 75KM 55kW
Rok produkcji 1998
Opel Astra G Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
Inne : WSZYSTKO. Auto za wypłatę które przez dwa lata traktowania je kompletnie beznadziejnie, bez uwagi i zrozumienia, jeżdżenia po wybojach dziurach gdzie inni zwalniają do 5 km/h ja astrą 25 i NIC SIE NIE STAŁO NIC TYLKO GAZ I JECHAĆ
Pierwsze auto, naprawdę ukochany samochodzik który czy w 35 stopni na plusie czy 24 na minusie po prostu wsiadałem - i jechał. Autko kupiłem za 3 i trochę, ze sprawnym gazem i klimą, może i bieda w środku, ale ważne aby jeździło. Po zakupie zrobiłem klocki, rozrząd, filtry , olej co w astrze II jest tanie jak barszcz i to w zasadzie tyle. Przejechałem nią 35 000 kilometrów. Często po dziurach, wertepach, gdy inni zwalniali przy remoncie drogi do 15 km/h ja jechałem 40 ;). Auto przez dwa lata mocnej jazdy (pałowanie na zimnym silniku od razu na gazie przy wysokich obrotach), nie wymienienia oleju przez 35000 bo wymieniłem zaraz po zakupie, potem trochę dolewałem jak sie świecił check - po prostu jeździło dalej. Poważnie, 35 000 na lpg na jednym oleju, nawet jak była zima - 22 stopnie dwa lata temu to auto od razu odpalałem na gazie ;P - zawsze od strzała i jazda. Fenomenalny samochód . Na gołoledzi wpadł na półtora metra dupą do rowu, przednie koła tylko trochę zachaczały pobocze, auto był pod kątem 45 stopni . Kolega złapał mnie za haczyk z przodu, wyciągnął, auto przechylone w rowie - ODPALIŁO złapało troszkę trakcji za pobocze i wyciągnelismy je bez problemu, pojechałem do domu - efekt tego wypadku? Kawałki plastików na tylnim zderzaku który również kosztuje grosze na złomie - sie pourywały i brzydko wyglądało. IDEALNE TOPORNE TANIE JAK BARSZCZ AUTO DLA OSÓB KTÓRE CHCĄ ZAPOMNIEĆ ŻE JE MAJĄ. Nie żebym był debilem który nie dba - po prostu auto kupiłem jako pierwsze wtedy za duże pieniądze, teraz to 3/4 jednej wypłaty wiec aż tak mi nie zależało. Z bólem auto zmieniło właściciela po znajomości , puściłem kumplowi który nie raz w nim jeździł.
Brakuje mocy ale 35 000 na jednym oleju , na lpg, odpalane zawsze od razu na gaz - pałowane I NIC SIE NIE DZIAŁO !!!
Biegi wchodzą elegancko, tylko jedynka z lekkim oporem.
Cudny
Trochę ruda, ale dlatego, że stało całą zimę na dworze na trawie.
Bardzo dobra, autko małe zwinne łatwo się cofa
Klima chłodzi, ogrzewanie grzeje!
FENOMENALNA !!! Autem wiozłem 2.60 m profile stalowe i wszystko było zamknięte, budę dla psa, pół remontu z obi !!! Spory bagażnik, szyba się elegancko podnosi a siedzenia składają !!! SUPER Mimo że jest małe z zewnątrz to w 5 chłopa na mecze nas woziło. W środku więcej miejsca niż się wydaje.
nie jest to audi ale nieźle
Tylko lałem gaz
IDEALNE
nie działała zapalniczka (tzn działała ale słabo, i było to za małe napięcie żeby ładować z usb pod zapalniczkę - koszt naprawy wyniósł mnie trochę sprytu i izolacji na kabelku ;)
żadnych

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 8V 75KM 55kW [l/100km]