Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW 2000-2004 (22)

~maciej
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Przeciętnie, oj przeciętnie. Astra ładnie wygląda i dobrze sie prezentuje zewnątrz jak i wewnątrz, ale szczegóły psują całokształt. Po przesiadce z 306 jak dla mnie jest przepaść. 306 mimo że starsza, słabsza dawała mi dużo wiekszą frajde z jazdy i była bardziej komfortowa. Auto bardziej dla dziadka. Auto popularne, proste w naprawie ale może się okazać dość kosztowne w naprawie.
4,1
~PODGRZYBEK
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
BARDZO DYNAMICZNY, NIE BRAKUJE MU MOCY ALE PRZEKŁADA SIE TO NA SPALANIE (Silnik)
~pawer@mp.pl
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Doskonałe auto rodzinne dla ludzi bez ambicji sportowych. Bogate wyposażenie, super wygodne fotele i komfort jazdy powodujący, że wsiada się do tego auta z przyjemnością.Dałbym 5 gdyby nie wyżej wymienione usterki.
~Capri
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
auto pozwala cieszyć się agresywną jazdą, brawa dla zawieszenia i działania systemów kontroli trakcji, można nieznacznie przekroczyć granicę bezpieczeństwa np. na mokrym zakręcie - auto pomoże wyjechać spokojnie. Kiedy trzeba - komfortowe warunki nawet na dłuższe podróże.
~McKee
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Serwis w W-Wie fatalny, świetne zawieszenie, lepsze niż w poprzedniej wspomaganie. Ładna sylwetka. Nieładny przód (ale co kto lubi).
~suchorowskid@wp.pl
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Jestem bardzo zadowolony. Wygodne, stabilne, nieżle wyposażone auto. W moim przypadku wygrało rywalizację z Avensis, Mondeo, Laguną i C5.
~Daniel_M
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Auto jest dynamiczne, najlepiej przyspiesza w okolicach 3.0-4.5 tys obr/min. Monitoruje spalanie gazu od 15 000 km więc podane wyniki są wiarygodne. Zazwyczaj trasy jakie pokonuje tygodniowo to ok. 120km w dużym mieście oraz ok. 250 trasa. Czyli około 30% to miasto. Jeśli jeżdżę do 110-120km/h wtedy nie widzę ubytków oleju, niestety przekraczając granicę 120km wzrasta spalanie oraz pojawia się zużycie oleju. Silnik ma w chwili obecnej 240tys.... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Piotr
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Jazda bardzo przyjemna, typowy "połykacz kilometrów". Z tym silnikiem bez sportowych aspiracji. Potężny bagażnik - samochód idealny dla 3-4 osób, 5 na dalsze trasy to za wiele.
~Arek.
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Wygodny, duży,elegancki samochód,tani w eksploatacji,w pełni wyposażony,z elektroniczną dwustrefową klimatyzacją,za 75tys.zł,jest to moim zdaniem,aktualnie najlepsza oferta na naszym rynku samochodowym.
~zbigniew.borek@wp.pl
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
samochód w tej klasie ( wersja komfort ) oferuje bardzo bogate wyposażenie. Dobrze zestrojone zawieszenie, dobre hamulce. Dla moich potrzeb odpowiednie ( nie mam aspiracji do jazdy sportowo- kaskaderskiej)
Opel Astra G Hatchback