Ocena kierowcy - Opel Astra G Hatchback

JD, 20 lat temu
Silnik 2.2 16V 147KM 108kW
Rok produkcji 2003
Opel Astra G Hatchback 2.2 16V 147KM 108kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Ogólnie bardzo dobre auto ale na pewno nie z mniejszym silnikiem benzynowym czy (o zgrozo) jakimś klekoczącym grzechotnikiem. Bardzo dobrze reagujęce na skręt kierownicy i nadążające za drogą aktywne bi-ksenony AFL, dobre zawieszenie, trochę prymitywna i twarda konsola środkowa z tym paskudnym fabrycznym niby audio. Szkoda że opcjonalna skórzana tapicerka jest dostępna w tej wersji tylko w kolorze czarnym. No i kolesie z GM (chyba Poland) lekko przegięli, wyceniając wentylowany fotel kierowcy z elektryką i pamięcią na bagatela ponad 10000zł !!!. Ludzie to jest tylko Opel.
Miałem wiele aut w tym i Vectrę ale dopiero tym da się normalnie jechać - perfekcja.
Głupotoodporna, dla leniwych i aktywnych - bardzo OK.
Jedzie jak po sznurku.
OK.
Wszystko na miejscu ale konstruktora dźwigni kierunkowskazów chciałbym poznać osobiście - chyba chłop nie wiedział co czyni.
Daje radę.
Dla mnie bomba - jeżdżę sam.
Było dobrze, jest wyśmienicie gdyż auto było dodatkowo całe wytłumiane ze względu na montaż dobrej klasy sprzętu audio (fabryczne audio wyleciało do kosza w dniu zakupu - totalna porażka estetyczno-brzmieniowa).
Nie wiem i to mnie nie interesuje. Nie po to kupuje się GTS 3.2 V6 aby obliczać spalanie. Daję więc 5 pkt bo mi jeszcze wystarcza na benzynę czyli jest dobrze.
Z tym silnikiem i wyposażeniem (również dodatkowym) to dobra cena. Modele z mniejszymi silnikami są chyba jednak trochę za drogie w stosunku do tego co potrafią (na tle konkurencji). Ale i tak są to bardzo fajne auta czego nie mogę powiedzieć o niezbyt rozgarniętym serwisie, który na szczęście nie był mi jeszcze potrzebny ale kontrolnie i w chwilach nudy podczas podruży kilka z nich odwiedziłem i trochę popytałem o szczegóły. Nie za wiele kumali.
Brak usterek.
Brak usterek.