Ocena kierowcy - Opel Astra G Hatchback

TOMASOS WAWA, 17 lat temu
Silnik 1.7 TD 68KM 50kW
Rok produkcji 1998
Opel Astra G Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK ŻEBYM Z CZYSTYM SUMIENIEM POWIEDZIAŁ ŻE JESTEM ZADOWOLONY. BYĆ MOŻE TRAFIŁEM TAKĄ SZTUKĘ ALE JEŚLI CHCESZ MIEĆ PEWNOŚĆ ŻE DOJEDZIESZ Z PUNKTU A DO B TO W ŻADNYM WYPADKU NIE KUPUJ AUTA Z TYM SILNIKIEM 1.7TD CHYBA ŻE MASZ DUŻO CIERPLIWOŚCI I WYROZUMIAŁOŚCI DO RZECZY MARTWYCH. JA CIESZE SIĘ JAK SPOKOJNIE DOJADĘ DO PRACY I Z POWROTEM
o elastyczności to lepiej nie wspominać
pozostawia sporo do życzenia, potrafi wadzić
wydawało by się że o opel to będzie ok ale ogólnie częste wybijanie się końcówek itp. nic specjalnego
co do widoczności to może być...
myślę że jest wystarczająca jak na tę klasę
jedyny plus to to że w miarę szybko się nagżewa i doś mocno nie wspominając o naprawdę uciążliwym parowaniu szyb-pod tym względem to tragedia
jestem dość dużym facetem i jak ustawię fotel tak że by było mi wygodnie to osoba siedząca za kierowcą ma prawo nażekać.fotel kierowcy jest regulowany więc nie ma raczej problemu z dopasowaniem go (wydaje mi się ) dla każdego
raczej między 2+ a -3
mieszkam w wawie więc może korki itp. ale wydaje mi się dość spore miasto spokojnie 9l trasa przy predkości do 120km/h lub do 3000 obr spada powiedzmy do 6-7l co do przeglądów to raczej ok ceny części moim zdaniem nie są drogie
NA 100000% OSTATNI MÓJ OPEL NIGDY WIĘCEJ OJEJ
co do drobiazgów to kompletny kibel nawet nie będę nic pisał bo i tak by to wycieli lub powstawiali kropki T R A G E D I A
J/W

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 TD 68KM 50kW [l/100km]