Ocena kierowcy - Opel Astra J Hatchback 5d

Paweł, 12 lat temu
Silnik 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Rok produkcji 2009
Opel Astra J Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW 2009-2012 - Oceń swoje auto
Karoseria : Piękny, zwłaszcza czrny metalic z 5-ramiennymi alu.
Auto ładne, dobrze wykonane, polecam gorąca. Tym bardziej wersje COSMO, która posiadam i TYLKO z tym silniczkiem, i wersja full. Nie będe pisał po możne dużo wymienaic z wyposazenia. POLECAM SZCZERZE AUTKO!!! Nie zamieniłbym na żadne inne!
Kultura ok. niekiedy brakuje mocy ale jest ok:)
Biegi wchodzą szybko i sprAWNIE. Brak problemów. Długi skok przełożeń, ale da się przeżyc:p
Zawracanie bardzo dobre, kierownica chodzi lekko, zawieszenie fajnie tłumi nierówności. Jak zawsze u Opelka zawiszewnie jest THE BEST!!!
Szerokie tylne słupki ale tak to spoko. Bez czujników przód tył byłoby cięęęężko.
Dużo schowków, nawet mało co ich używałem, przydatnie te na picie w schowku głównym, w podłokietniku i na \"mostku\" też przydatne. Guzików wcale nie za wiele jak niektórzy piszą. Obsługa łatwa wystarczy chwilkę posiedziec w autku. Nwet bez instrukcji.
Troche wolno w zimie się nagrzewa ale da się przeżyc, mam wersje z podgrzewniem foteli i kierownicy a więc był luzik. w LATO BAJKA.
Miejsca u kkierowcy spoko, u pasażera też, z tyłu nioe jest źle. Raz jechałem nad morze z dwiema osobami dorosłymi i małym dzieckiem w foteliku, bagażami (nie małymi) i było całkiem wygodnie. Przynajmiej tak mmówili:))
Cichuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuttttko!!!!!!!!!!
spalanie dobre, chociaż mogło byc lepiej
Autko w wersji Cosmo z maks wyposażeniem dałem dużo ale wiem że było warto, nie zamieniłbym na żadne inne.
Dwa razy szczeliła mi opona z przodu, raz musiałem wyczyścic czujnik ABS, a tak to podstawy, olej, klocki, tarcze, a więc spoko.
Nic.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW [l/100km]