Lista ocen Opel Astra J Sedan 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW 2012-2019 (9) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Sedan 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Z przodu jest dużo miejsca, choć kabina sprawia wrażenie "otulającej" kierowcę. Z początku czułem się dziwnie, ale teraz przywykłem i nie zaliczyłbym tego do wad. Z tyłu na pewno nie będą zadowoleni pasażerowie o wzroście powyżej 190cm- mam 193 cm przy pełnym wyprostowaniu głowa dotyka dachu. Z miejscem na nogi jest ok, siedząc za fotelem ustawionym pod mój wzrost jest jeszcze wolna przestrzeń przed koanami (ok 4-5cm)
~augustyno1
Sedan 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Większa przestrzeń niż w Astrze H i z przodu i z tyłu, jedynie bagażnik mniej ustawny , wnikające zawiasy do wnętrza bez zabezpieczenia przed przygnieceniem , dodatkowe boczne siatki, pasy , haczyki mocujące bagaż, uchwyt na długi parasol,
~Lukisz7
Sedan 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Trójka dzieci z tyłu ma zadowalająco miejsca, a bagażnik wręcz ogromny ponad 500litrow
~Andzia
Sedan 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
bez zarzutu, jestem wysoką osobą tak samo jak mój mąż i większa część rodziny, wszyscy są zachwyceni ;)
~Przemo T
Sedan 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
182cm wzrostu jest OK wygodnie nie ma tyle miejsca co w poprzednim aucie ale to nie klasa premium .
~Arkadiusz
Sedan 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Jesteśmy z rodziną sredniego wzrostu, więc jest ok, ale osoby 190+ miałyby ciasno.
~Użytkownik wielu samochodów.
Sedan 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
dużo miejsca dla pasażerów na tylnej kanapie
~Łukasz
Sedan 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Trojka dZieci z tylu siedzi na swoich podestach, wiec ok:)
~Robi wrażenie
Z tyłu mało miejsca.