Lista ocen Opel Astra J Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW 2012-2019 (38) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~schneiper
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
W tej klasie naprawdę solidny +. Jestem dość wysoki (1.83) a z uwagi na proporcjonalnie długie nogi :P muszę odsuwać znacznie fotel. Za mną zmieści się spokojnie osoba do ok. 1.75 i nie [będzie] narzekała nawet podczas długiej podróży. Dość powiedzieć, że oczywiście sam testowałem siedzenie "za sobą" i czuję, że przed 200 km bym nie płakał :) Z przodu na szerokość jest sporo miejsca, zmieścił się podłokietnik z którego korzystam. Wnętrze moim...
~Chomik
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Astra J znacznie urosła w stosunku do poprzedników, często mylona jest z insignią ze względu na podobna sylwetkę i bardzo podobna deskę rozdzielczą. Bagażnik w sedanie całkiem spory, ma regularne kształty. Przy maksymalnym załadunku przeszkadzają zawiazy które chowają się do wnętrza bagażika i to tzreba skrytykować. We wnętrzu z przodu miejsca wystarcza wsiada się wygodnie a z tyłu niestety ale octawia to nie jest ale jest przeciętnie ani mało...
~Rafał
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Jak na ten segment w normie choc octavia oferuje duzo wiecej miejsca z tylu ale nie za te pieniadze. Z przodu super mam 183cm wzrostu i jak ustawie fotel pod siebie jestem w stanie usiasc z tylu z kolanami skierowanymi na wprost nie dotykajac fotela przed sobą. Bagaznik 460l w zupelnosci wystarcza. W wersji z lpg brakuje troche podwojnej podlogi bagaznika na drobiazgi ale tez znalazlo sie troszke miejsca w styropianowych wypelnieniach wokol butli
~Michał
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Auto klasy C, przy określonych gabarytach zewnętrznych pole manewru nie jest duże. Inżynierom Opla dobrze udało się wycisnąć miejsce z budy tych gabarytów. Dorośli nie tłuką głową w podsufitkę na tylnej kanapie, nie siedzą też z kolanami pod brodą. Da się komfortowo wybrać w trasę w 4 dorosłe osoby i wysiąść nie połamanym. Minusem jest fakt, iż po złożeniu tylnej kanapy podłoga jest na 2 różnych poziomach. Tu się nie popisali.
~Ulu
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Komfort jazdy jest dosyć wysoki. Mój samochód został wyposażony w fotel AGR – z pełną regulacją we wszystkich płaszczyznach. Można go ustawić bardzo wysoko jednak nie podąża za nim podłokietnik ( nie jest on tak ustawny jak fotel kierowcy). Miejsca wewnątrz kabiny jest wystarczająco dużo dla rodziny bez dzieci.
~Andrzej
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Przy 180cm wzrostu spokojnie mieści się za mną osoba o podobnym wzroście. Da się bezproblemowo zamontować fotelik na isofixie tyłem do kierunku jazdy a z przodu osoba mojej postury usiądzie wygodnie. Co do isofixa - ktoś w Oplu nie pomyślał o wygodniejszym podpisaniu fotelika. Zdecydowanie wygodniej robi się to u konkurencji.
~Jerzy
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Przestrzeń rewelacyjna - pierwszy samochód w którym jako kierowca nie sięgam pedałów gdy odsunę fotel maksymalnie. Według obiektywnych pomiarów wnętrz (które są podawane w odniesieniu do używanych aut, bo testy nowych są sponsorowane) największe wnętrze w swojej klasie w porównaniu do GofaVI i Octavii II
~Kirdan
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Sprawdzone podczas długiej wycieczki z samej północy Polski na samo południe Chorwacji. Ilość miejsca dla kierowcy i pasażera zupełnie zadowalająca. Mimo że zawsze ustawiam sobie fotel dosyć daleko, pasażer za mną nigdy nie narzekał na brak miejsca.
~pawel
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Z tylu mogloby być więcej miejsca na długość. Regulacja foteli przód w bardzo dużym zakresie. Masakra bagażnik: niby duży ale mały wlot i nie zaladuje sie do pełna, bo ramiona od pokrywy potrzebują duuużo miejsca.
~Kuba
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Auto stosunkowo duże, sporo miejsca dla kierowcy i pasażerów. Z racji swoich obłych kształtów otwór bagażnika jest minimalnie za mały. Podróż nawet z 5 osobami na pokładzie odbywa się całkiem komfortowo.
Opel Astra J Sedan