Lista ocen Opel Astra K Hatchback 5d (61) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Serż
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Nie wiem chyba dobrze. Wszystkie te puchy nie powinny kosztować więcej niż 40000. Co roku jest tylko drożej. Pismaki stworzyły taką kategorię. A kogo stać na te auta? To jest masakra jaką wodę z mózgu robi ta branża. Podziwiam ludzi którzy kupują Dacie. Naprawdę. Jestem świadomy tego ,że również mi namieszali i kupiłem tego gniota. Ta ocena to porównanie z innymi gniotami. Chwilowo odrzucam jednak tą świadomość Jak się dobrze zastanowić -...
~zainteresowany_t
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Auto kupiłem jako auto demo dilera z symbolicznym przebiegiem 1.4 tyś km, czyli w zasadzie nówka. Kosztowało 80 tyś a takie nowe to wtedy koszt 96 tyś. Dzisiaj uważam, że 80 tyś za takie auto to sporo i chyba lepiej kupić coś o 20 tyś taniej z przebiegiem do 50 tyś km. Wykończenie wnętrza jest według mnie super, czarne piano black w połączeniu z pół skórzana tapicerką robi wrażenie minimalizmu, ale i elegancji. Auto oferuje sporą jakość...
~Mateusz
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Bezkonkurencyjny. W 2017 nie było tak taniego i dobrze wyposażonego auta, jedynie co to około 10% tańszy fiat tipo miał pośredni wtrysk i mniejszy moment obrotowy, ale fatalne materiały, cała reszta była droższa. Obecnie konkurentem pod względem wyposażenia mogła by być Kia Ceed z nową turbobenzyną 1.4.
~Bogusław
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Biorąc pod uwagę to co auto oferuje i że w momencie zakupu było jedno z tańszych uważam że stosunek ceny do jakości jest wręcz idealny. Auto wyraźnie lepsze i dające poczucie wyższej jakości niż Skody (Scala, Rapid), czy Seaty (Leon) które między czasie miałem okazje użytkować.
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Uważam, że mnogość wyposażenia dodatkowego przy dobrych rabatach opla 2 lata temu była bezkonkurencyjna. Nie wiem jak teraz to wygląda bo wszystkie samochody podrożały. Natomiast Astra K jest wyceniona bardzo korzystnie jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości.
~Filip
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
W okresie, w którym szukałem samochodu nie było innych samochodów za taką cenę z tak dobrym wyposażeniem (automatyczna dwustrefowa klima, wyświetlacz z możliwością podłączenia android auto/apple car, czujniki parkowania przód tył).
~Maria
Hatchback 5d 1.0 Turbo 105KM 77kW
Uważam że za moja astra ma idealny stosunek jakości do ceny. Nie kosztowała dużo a daje przyjemność z jazdy oraz komfort podróżowania dla mnie jak i pasażerów. Jedyny wielki minus astry hb to kurde bardzo bardzo bardzo mały bagażnik
~Aleks
Hatchback 5d 1.4 Twinport 100KM 74kW
Przed podjęciem decyzji rozglądałem sie troche na rynku ...wybór padł na Astre w wersji z klasycznym silnikiem w wersji Enjoy + pakiet Biznes plus jakoś wszystko mi w tej konfiguracji pasowało wewnętrznie i zewnętrze patrząc na auto
~HUBERTTO20
Hatchback 5d 1.4 Twinport 100KM 74kW
Można utargować bardzo fajne rabaty i upusty więc cena to nie problem. Ja za wersje Enjoy z alarmem , z pakietem biznes plus i z pełnym kompletem dywaników letnich zimowych i matą do bagażnika dałem 63 tysiące.
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Przy 58tys km odchodzi skóra z góry kierownicy i plastik z uchwytów boczków drzwi. Do tego mocno te uchwyty skrzypią przy najmniejszym pociągnięciu. Słaba jakość. Strach jak to będzie za parę lat wyglądało.
Opel Astra K Hatchback 5d