Lista ocen Opel Combo C Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW 2004-2011 (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wpnadolny@gmail.com
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Opadająca dźwigienka kierunkowskazów (osłabła sprężyna), przepalone podświetlenie konsoli, spalony rezystor dmuchawy (drożyzna), zintegrowany włącznik oświetlenia przestał reagować na wciśnięcie (podświetlenie kabiny, konieczna wymiana całości, też drogo), jeżdzący dywanik, wada wycieraczek stukających o siebie przy szybkiej pracy, zamki zimą płatają figle, skorodowana śruba kosza koła zapasowego uniemożliwia normalne wyjęcie/włożenie zapasu...
~kb.507229374
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Alternator wytrzymał 2 lata (gwarancja), mechanizm wycieraczek lubi się zacierać (taki stop metali) - nie dajcie się namówić na wymianę kosztującą 200-300 zł, to się demontuje czyści i działa dalej, koszt max. 80-100 zł. Termostat, czujnik temp. wody układu chłodzącego silnik, rozrusznik. Ogólnie typowe eksploatacyjne.
~legesc@orange.pl
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
bez przerwy zatykający się w jezdzie miejskiej filtr cząstek stałych.Serwis Opla przez dwa lata gwarancji nie poradził sobie z problemem.Do dzisiaj nie wiem kiedy ma się wlączać oczyszczanie i czy kontrolka ma sygnalizować fakt oczyszczania.Serwis Opla też nie wie.
~ipaq
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
35000km przebiegu, co się miało zepsuć? żarówki? i tak się wypalają to normalne Ale jest jedno ale, podejrzane dzwięki przy chmowaniu z tylnej osi dochodzą, czasami, przeczyszczono 2 razy i wyregulowano, skuteczność chamowania poprawiła się wyraźnie, jakiś feler jest.
~rembel
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Tragiczny samochód - nie polecam z tym silnikiem (miałem 3 combo), combo z silnikiem 1,7 (Isuzu) - tak, super Combo z silnikiem 1,3 (Fiat) - gówno nie samochód.
~pilarczyk29@wp.pl
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
stan na 4m-ce i 12000km jeszcze nic w nim nie robilem only plyn do spryskiwaczy hehe i olej do baku
~wojtek.cieslak@wp.pl
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Samochód kupiłem miał 182 000 teraz ma 190 000 na razie nic .
~leeqs
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
z drobiazgow to tylko wymienilem juz obydwie zarowki h7 w przednich lampach :)
~eddi29@op.pl
Nie zawiódł (odpukać) mnie. Oby tak dalej
Dziennik kosztów dla Opel Combo C Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
6,2
~al-shabazz
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
mam go niecaly rok i jeszcze nic nie padlo
Opel Combo C Van