Oceny Opel Combo C Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW 2001-2004

Najnowsze oceny Opel Combo C Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW 2001-2004

3,6
~Inhalt
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Jestem zadowolony z tego auta. Można nim na codzień jeździć do pracy i nie manewruje się trudniej niż osobówką, bo i rozmiary ma podobne. Za to pakuję całą rodzinę z dziecięcymi bambetlami i jadę na urlop. Gdyby był cichszy i nieco bardziej dynamiczny, a przy tym pozwalał na porządną regulację pozycji za kierownicą, to dostałby 5. Jeśli będę miał taką możliwość to nie przesiądę sie już na zwykłe osobówki. (Dodane po paru latach eksloatacji...
~marcinazs90
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Auto jest bardziej niż przyzwoite. Wcześniej zrobilem kilkaset tysiecy km kangurami, partnerami i berlinagami i muszę przyznac że combo najlepiej sie sprawdza. Mało pali, częsci wybór mase i to za grosze. Leje paliwo i o nic nie musze sie martwić.
2,5
~Adam Ch.
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Chyba w dalszym ciągu pokutuje "fuszerka" montażowa. Jeśli Gliwice nie poprawią montażu a w serwisie nie zaczną pracować fachowcy kiepskich ocen będzie więcej. Zupełną paranoją jest czekanie 2 tygodnie do miesiąca na części do składanego w Polsce samochodu.
4,1
~combolot
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
NIEDOPRACOWANE DETALE. USZZELKA KOŁO DRZWI SPADŁA NA 2-GI DZIEN PO ZAKUPIE AUTA.GUMA W BAGAZNIKU NO PEWNO GDYBYM NIE POŁOŻYŁ DODATKOWEJ TO Z TEJ BYŁABY JUZ PEWNO FIRANKA.BRAK W MOJEJ WERSI SIATKI CO PRZY TEJ WYSOKOSCI BAGARZNIKA TO POWAŻNY KŁOPOT. FATALNEJ JAKOSCI LAKIER-KUPUJESZ COMBO KUP OD RAZU ZAPRAWKI NA PEWNO SIĘ PRZYDADZĄ.
~Jarry
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Ponieważ jest to auto w klasie MPV, ja jestem b. zadowolony. Wyposażenie jak w limuzynie, możliwości małej ciężarówki przy dwójce dzieci i zamiłowaniach do podróży zagranicznych z połową domu to rewela.
3,6
~Piotr
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Dobre auto jako mały dostawczak w mieści, ekonomiczne,ergonomiczne całkiem dobrze wykonane i z niezłych materiałów, silnik sporej pojemności ale mała moc i elastyczność -może postawiono na trwałość.Dobre zawieszenie i układ jezdny -precyzyjny.
~Jarry24
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Jestem drugim właścicielem , przejechałem dwa razy przez Alpy zimą i latem , mogę tylko polecić to auto. Firmowy serwis jest b. drogi ale na szczęście, podstawowe przeglądy można robić poza nim i to za rozsądne pieniądze.
~Jarry24
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Auto mam od roku. Testowałem je w górach Tatry i Alpy zima i lato i jestem b. zadowolony. Eksploatacja codzienna w mieście przyzwoita na trasie rewela do 6 litrów ropy przy 140 km/godz. i 5 osobach wraz z bagażami + 4 rowery na dachu. Bez rowerów do 5 litrów w trasie.
3,7
~kropcio009@poczta.onet.pl
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
a tak dokładnie to -4 pare rzeczy można by poprawić ale jak na tej klasy autko to prawie może być
~wowo16
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
To auto jest stworzone dla małych firm, przedsiębiorstw do towaru tak do 650kg przy wzmocnionej wersji osobowej to można załadować ale nie do szybkiej jazdy czy mknięcia po górskich serpentynach.
Opel Combo C Van