Lista ocen Opel Combo C Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW 2001-2004 (16) - Silnik

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Inhalt
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Silnik dość głośny. Moc 65 KM pozwala na bardzo przyzwoitą jazdę w mieście, ale na trasie trochę brakuje. Przy wyprzedzaniu zwykle redukuje na 4 bieg (gdyby nie bardzo dobrze dopasowana skrzynia biegów do charakterystyki silnika to byłoby ciężko). Do przebiegu momentu obrotowego trzeba się przyzwyczaić - nie warto zbyt nisko trzymać obrotów silnika, bo to żadna oszczędność, a tylko elastyczności brakuje. Jeżeli nie schodzi się poniżej 2 tys...
~marcinazs90
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Nie jest to może \"pocisk\" ale daje rade jak na te 65 km i brak turbo. Jeżdżę do tej pory na syntetyku i od wymiany do wymiany nie bierz nic oleju. Mógłby być troszkę cichszy.
~ziom
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
zwykły diesel to porażka a tym bardziej jak mu zarzuce z 500-600kg do przewozu to lepiej nie brać się za wyprzedzanie czy podjazd pod górke na 5 biegu.straszny mół
~plastic
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
mam oplacombo 1.7d z 2002 i przejechałem nim 77000km jest hałasiliwy ale za to mamło pali jedyne co przy nim robiłem to uszczelniacze ale to podobno wada fabryczna
~combolot
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
wcale nie jest głosny jak to ludziska piszą.Troche słabawy a za 100kM to chcieli(no sami nie wiedzieli ile powiedziec kasy)wiec mam słabszy
~Radek00
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
świetny po mieście i nadrogach niższych kategorii; niezbyt dobry na autostradzie - głośny powyżej 3000 rpm
~Adam Ch.
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Elastyczny, oszczędny. Zawodna elektronika, która kilkakrotnie, całkowicie unieruchomiła samochód
~wowo16
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
65km wydaje się mało ale szczególnie w mieście radzi sobie dobrze,cichy,osczędny,elastyczny.
~rob
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
zasłaby silnik do tego auta lepszy na pewno dti 75 km choć mają sie pojawwić cdti 100 km i to bylby super
~endriu1-66@o2.pl
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Jak to Diesel,trzeba go trzymać w obrotach,a w tedy wyprzedzanie to pikuś.
Opel Combo C Van